Szombaton és vasárnap a tizedik fordulóval folytatódik a pontvadászat a Hargita megyei labdarúgó-bajnokságban. Az eredményekért kattintsanak.

alsoboldogfalva farcad 01

Megyei és körzeti: a kilencedik forduló eredményei

Kilenc fordulót kellett várniuk a homoródalmási...

Jó időben, sok néző előtt csapott össze Szentábrahám és Agyagfalva. Fotó: Sinka-Király Levente
szerkesztoÍRTA: SINKA-KIRÁLY LEVENTE
2018. október 28., 09:41

A Szentábrahám-Agyagfalva és Székelyudvarhelyi Roseal-Szentegyháza találkozókat rendezték szombaton a IV. Liga nyugati csoportjában.
Meglepően sokan kilátogattak a szentábrahámi mérkőzésre, a pálya szélén 150-200 néző volt kíváncsi a jó időben rendezett összeccsapásra. Két góllal is vezettek a hazaiak az első félidőben, azonban a vendégek a szünetig faragtak hátrányukból, majd a második rész elején egyenlítettek. A szentábrahámiak szerezték meg az újabb találatot, ám erre is jött az agyagfalvi válasz. Igazságos döntetlennel ért véget a mérkőzés.
Az udvarhelyen rendezett találkozón sem bírt egymással a Roseal és Szentegyháza, ott is döntetlennel ért véget a párharc.

460x276-comkim1

Székelyvarság hazai pályán kettővel is vezetett a címvédő keresztúriak ellen, végül a vendégek elhozták a három pontot.

Vasárnap az V. Liga Udvarhely körzeti csoportjának találkozóival folytatódott a bajnokság. Nem botlott a listavezető Farcád, illetve azőt követő Homoródszentmárton sem. Mindeketten hazai pályán szerezték meg a győzelmet. Kápolnás az egyetlen csapat a bajnokságban, amely tíz forduló alatt még nem szerzett győzelmet. A mai napon hazai pályán Gagytól szenvedtek vereséget.