Futsal

Bővebben...

Két székely játékost hívtak be a magyar teremlabdarúgó-válogatott keretébe. Egyikük gólt rúgott. Mutatjuk.

Bővebben...

A kétszeres világbajnok, illetve hétszeres Európa-bajnok spanyol csapat érkezik a városi sportcsarnokba.

Bővebben...

Nem tudsz ott lenni a városi sportcsarnokban a teremfoci meccsen? Akkor a sportcsarnokot hozzuk el hozzád.

Bővebben...

A címvédővel játszanak az udvarhelyi teremfocisok

Hat órakor légy a sportcsarnokban, vagy nézz be oldalunkra. Kattints, ha tudni szeretnéd, hogy áll az FK a rangadó előtt a...

Bővebben...

Nézd élőben a Déva–Székelyudvarhelyi Futsal Klub találkozót!

A Dévai Autobergamo vendégeként játszanak az udvarhelyiek ma délután 6 órakor. Kattints, nézd, és szoríts nekik!

Most a címlapon
A nagy kérdés fotó: Dávid Anna Júlia

Átjut-e a csiga az autópályán?

Legyen egy jó sztorid, különböztesd meg magad a többiektől és tudd, hogy kihez akarsz szólni. Így találod meg a helyedet a piacon.
Illusztráció/ Szabó Apor

Óraátállítás: utoljára ugrálhatunk az időben

Az Európai Unió megszavazta, hogy az idei lesz az utolsó téli időszámítás, így nem alhatunk majd 2019-ben egy órával többet éjszaka.
ovohely

Te le mersz-e menni a sötétbe?

VéR-el írt történelem a városháza pincéjében. Ilyen lehetett Pesten '56-ban.
Kitartó fiatalság fotó: Miklós Csongor

Száz év vagány

Tudjátok meg, Iluska és Gyuri erősen várnak szombat este Dobóba. Lesz színdarab, film, zenés mulatság. Jertök.
Még több Futsal
Bővebben...

Székelyudvarhelyi FK–Bukovina Vicov (ÉLŐ VIDEÓ)

Nem értél el a teremfocisok mai találkozójára? Semmi gond. Kattints, és nézd élőben.

Kolozsváron nyert az FK, a kapust behívták (videó)

Bővebben...
Hétvégén a második fordulót rendezték a teremlabdarúgó 1. Ligában. A harmadikra még várni kell. Ha győzelmet akarsz látni, kattintanod kell.

Ezt érheti el idén az FK

Bővebben...
Egy-két játékossal még folyik az egyezkedés, de többnyire kialakult az FK kerete. Csoma Alpár visszatért, Jakab Zoltán értékelt.

Kell a székely szív

Bővebben...
Mi viszi el az FK kulcsjátékosait, és miért nem érdemelte meg az udvarhelyi teremfoci csapat a döntőt? Szőcs László és Bíró Attila válaszolt.

Döntőznek az ifi teremfocisok

Bővebben...
Május 26-28. között Kézdivásárhely ad otthont az U19-es teremlabdarúgó-bajnokság döntő tornájának.

A dévaiaké lett a bronzérem

Bővebben...
Már a negyedik percben kiderült, hogy nem az udvarhelyi csapat végez a dobogó harmadik fokán.

A harmadik helyért lépnek pályára a teremfocisok

Bővebben...
Egy találkozón dől el a bajnoki bronz sorsa, és azt Székelyudvarhelyen rendezik.

Nézd vissza az FK galaci meccsét

Bővebben...
A csoportelsőségért küzdött meg a két együttes Galacon.

Így vette az első akadályt az FK (videó)

Bővebben...
Megkezdődött a román futsal liga rájátszása az FK-nak is, újranézheted a dunapartiak elleni gólokat.

Szőcs Laci köszönte szépen… és bevágta (VIDEÓ)

Bővebben...
Győztes gólt szerzett az udvarhelyi futsalos a válogatottban. Biró Attila a padra már leülhetett.