BL-meccsre mennek az SzFC fiataljai

Megnyerte a budapesti labdarúgó III. Voyage Kupát az FC Székelyudvarhely csapata. Ezzel jogot szereztek egy luxuskirándulásra.

szentabraham agyagfalva 03

Nézze meg a megyei és körzeti bajnokság eredményeit!

Szombaton és vasárnap a tizedik fordulóval folytatódik...
keresztur malomfalva 04

A tizedik fordulót rendezik a megyei bajnokságban

Szombaton és vasárnap lépnek pályára a csapatok a...
alsoboldogfalva farcad 03

Új éllovasa van a megyei bajnokság nyugati csoportjának

Kilenc forduló járt le a Hargita megyei labdarúgó...

labdarúgás, fc székelyudvarhely
A budapesti torna után a BL-meccs következik.
szerkesztoÍRTA: JÓZSA CSONGOR
2013. február 14., 17:02
1 hozzászólás.

A nemzetközi torna az elképzelések szerint négy csapattal zajlott volna Budapesten. A Szatmárnémeti Olimpia azonban nem utazott el technikai okokból. Így a három gárda mérkőzött meg egymással, mindenki kétszer játszott mindenkivel.

Az U13-as korosztálynak kiírt tornán apró dolgok döntöttek, roppant kiélezett volt a küzdelem, de a végén az FC Székelyudvarhely végzett az élen. Két döntetlent jegyzett a Debreceni VSC-vel, egyszer nyert, egyszer pedig egált játszott a Budaörssel.

A győzelem azt jelenti, hogy a csapat luxuskiránduláson vehet részt egy labdarúgó Bajnokok Ligája meccsen.

Az SZFC kerete: Bencze Norbert, Simó Dávid, Berkeczi Csongor, Bara Levente, Kovács Dániel, Györgydeák Apor, Balázs Norbert, Schram Péter, Dénes Hunor, Mihai Mocanu, Fancsali Előd. Edző: Albert István.

Az SzFC eredményei:

5–5 és 2–2 a Debreceni VSC-vel

3–3 és 3–0 a Budaörssel.

Gólszerzők: Dénes Hunor, Mihai Mocanu 4–4, Györgydeák Apor 3, Bara Levente 2.

Harmadikok lettek a sportiskolások

A Szabó Attila edző által felkészített, 2005-ös korosztályos ISK Székelyudvarhely az elmúlt hét végén Szászrégenben vett részt egy felkészülési tornán.

labdarúgás, isk székelyudvarhely

A csoportmeccsek során az udvarhelyiek 2–1-re az Elite Nazna, 1–0-ra az FCM Régen ellen nyertek, 2–1 arányban maradtak alul az FCM Marosvásárhellyel. A középdöntőben következett két 1–1-es döntetlen az Atletic Görgénnyel és a Speranţa Marosvásárhellyel. A helyosztón, a kisdöntőben 2–1-re diadalmaskodtak az FCM Marosvásárhellyel szemben, így a harmadik helyen zárták a tornát.

Az ISK kerete: Lukács Dávid, Szász Roland, Vajda Roland, Nagy Dániel, Balázs Péter, Szász Gergő, Joó Botond, Szász Dávid, Béres D. Zsolt, Pál Zalán.