Nézze meg a megyei és körzeti bajnokság eredményeit!

A tizedik fordulót rendezik a megyei bajnokságban

Szombaton és vasárnap lépnek pályára a csapatok a...

Új éllovasa van a megyei bajnokság nyugati csoportjának

szfc marosheziv megyei
Fotó: archív.
szerkesztoÍRTA: JÓZSA CSONGOR
2013. szeptember 15., 19:53

A negyedik forduló meccseit rendezték az elmúlt hétvégén a Hargita megyei labdarúgó-bajnokságban. Az FC Székelyudvarhely a Parajdi SE otthonában vendégszerepelt. A Botorok János és Szín Ferenc által irányított gárda a Sebestyén – Bálint, Rózsa, Péter B., Bodor – Péter L. (Jankó), Péter M., Lőrincz, Simon – Gergely, Ferenci összeállításban jól indította a mérkőzést, már a 6. percben betalált a házigazdák kapujába Péter Mózes révén. A folytatásban is ők veszélyeztettek többet, de a második gólra a 65. percig kellett várni, ekkor Simon Arnold volt eredményes.

A végjátékban mindent egy lapra tettek fel a parajdiak, szépítettek is, de az egyenlítő találatot már nem tudták bevinni.

Sikerével továbbra is százszázalékos az SzFC, a követező fordulóban székelyudvarhelyi rangadót rendeznek, ahol az ellenfél a Roseal SE lesz, mely hazai pályán szenvedett vereséget vasárnap délután.

Labdarúgó 4. Liga, 4. forduló:

Homoródalmási Homoród – Szentegyházi Vasas 1–5 (1–2)
Gól: Deák László (44.), illetve Kicsid Zoltán (28., 30., 47.), Szőcs Róbert (59.), Knobloch Zoltán (79.)

Csíkszépvízi MŰ–Székelykeresztúri Egyesülés 0–3 (0–1)
Gól: Varga Lehel (22.), Vékás Barna (82.), Major Attila (76.)

Parajdi SE–FC Székelyudvarhely 1–2 (0–1)
Gól: Asztalos Ferenc (73.), illetve Péter Mózes (6.), Simon Arnold (65.)

Székelyudvarhelyi Roseal–Gyergyószentmiklósi Jövő 0–4 (0–0)
Gól: Bakos Csaba (49.), Covrig Alin (65., 81.), Botos Marius (88.)

Csíkkarcfalvi Hargita–FK Csíkszereda 0–3 (0–0)
Gól: Paul Homos (51.), Tankó Levente (58.), Gliga Cristian (78.)

A Maroshévízi-Salamási Tudomány–Gyimesfelsőloki SE mérkőzést szeptember 18-án rendezik.

Az élmezőny: 1. Csíkszereda 12 pont (19–0), 2. FC Udvarhely 12 pont (11–6), 3. Keresztúr 8.