football-uk
football-uk
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. március 17., 11:06

Feszült összecsapás volt a Chelsea – Internazionale mérkőzés. Az első félidőben nem született gól, inkább csak szabálytalanságok az el-el mérgesedő helyzetekből. Júlio César több alkalommal is jól mentett. A második félidőben többször is villant a sárga lap, és megszületett az egyetlen gól is: Sneijder jó passzára Eto’o lépett ki és lőtte be a bal alsó sarokba a labdát. A mérkőzés hátramaradt részében még ingerültebb volt a játék, több sárgát osztottak ki és Drogba kapott pirosat, de az eredmény nem változott, továbbjutott az Internazionale.

Kicsit több gól született, az ezzel egyidőben zajló Sevilla – CSzKA Moszkva mérkőzésen. Az első gólra a 39. percig kellett várni, ahol Honda visszatett labdáját a cseh Tomas Necid 18 méterről lőtte a bal alsó sarokba. Sevilla gyorsan reagált és a 40. percben Jesus Navas visszatett labdáját Perotti lőtte be Akinfeev kapujába. Aztán az 55. percben Honda ballábbal lötte el a sorfal fölött a labdát. A bizonytalan Palop saját kapujába öklözte a labdát. Ezzel megszületett a mérkőzés végső eredménye is, 1-2.