„Nem hittük fejben, hogy meg tudjuk nyerni ezt a meccset" - Dusinszki Zoltán

IMG_0586
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. március 19., 17:11
2 hozzászólás.

Az első 10 perc eseménytelenül telt. Leginkább a középpályán játszottak egymást kóstolgatva az ellenfelek. Aztán a hazaiak lendültek folyamatos támadásba. A védekezésből kitörő vendégek is kiharcoltak néhány helyzetet, de gólt szerezni nem tudtak. A bírók sorozatosan ítéltek szabadrúgást a nyárádtői csapatnak a 18-20 méteres környékén, így folyamatos veszélynek volt kitéve a vendégek kapuja. A 36. percben Pop Bogdan jól használta ki az udvarhelyi védők hibáját és öt méterről fejelte a hálóba a labdát. A 43. percben újabb gólt kapott az FC Székelyudvarhely, de a bírók lest ítéltek így érvénytelennek titulálták.

Az elsőhöz hasonlóan indult a második félidő is. A játék leginkább a középpályán zajlott, de a félidő közepétől felpörgött. Mindkét csapat folyamatosan teremtette a helyzeteket. Többször is csere történt az udvarhelyi csapatnál, illetve több sárgát is kiosztottak a bírák. A 85. percben Pilla Marius újabb gólt fejelt a vendégeknek. Az utolsó percben Csiki Dénes próbálkozott meg egy veszélyes kapura lövéssel, de a kapus oldalra ütötte a játékszert. Maradt a 2-0-ás végeredmény.

Dusinszki Zoltán: „Nem hittük fejben, hogy meg tudjuk nyerni ezt a meccset. Meg voltunk szeppenve, bátrabban kellett volna játszani. Sajnos felvettük az ellenfél erőszakos játékstílusát. Nem tudtuk megverni őket, talán ha egy kicsit bátrabban játszunk, nyerhettünk volna.”