Elmaradt körzeti meccset játszodtak

Ma délután a Sporting - Szentábrahám elmaradt mérkőzés lejátszására került sor a salakpályán.

szentabraham agyagfalva 03

Nézze meg a megyei és körzeti bajnokság eredményeit!

Szombaton és vasárnap a tizedik fordulóval folytatódik...
keresztur malomfalva 04

A tizedik fordulót rendezik a megyei bajnokságban

Szombaton és vasárnap lépnek pályára a csapatok a...
alsoboldogfalva farcad 03

Új éllovasa van a megyei bajnokság nyugati csoportjának

Kilenc forduló járt le a Hargita megyei labdarúgó...

IMGP6785
IMGP6785
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. április 08., 20:27
6 hozzászólás.

Tíz perc késéssel kezdődőt meg a 14. fordulóból elmaradt mérkőzés. Az első húsz percben különösebb esemény nem történ, ide-oda rugdosták a magas labdákat a felek. Aztán a 21. percben Balázs Ferenc kapott egy jó indítást és a gyenge védelem miatt szabadon indulhatott a kapunak. Nem hagyta ki a lehetőséget és a labdát a hálóba küldte. Aztán a 31. percben újabb hazai gólt szerzett Chiratcu Petru, aki szabadrúgásból a felső kapufát érintve vágta a kapuba a labdát, 30 méterről (2-0). A második félidőben a vendégek is szerephez jutottak, egy kipattanó szabadrúgást kanalazott be Andrási Balázs a 62. percben (2-1). Az egyre idegesebb hazai csapat agresszíven játszott és a játékra való koncentrálás helyett egymást igazgatták. Ennek eredménye, hogy szabadrúgást harcolt ki a vendégcsapat, amit Kandó Csaba rúgott. A hazai kapus alacsonyságát kihasználva magasan lőtte a kapuba a labdát és így valóban csak érinteni tudta azt a hálóőr. Ezzel a 84. percben egyenlített Szentábrahám (2-2). A döntetlentől egy vitatott szabadrúgás mentette meg a hazaiakat. A 89. percben, 18 méternél ítél szabadrúgást a Sportingnak a bíró, amit hallhatóan megkérdőjelezett a vendégcsapat. A vitatottan megítélt szabadrúgást Chiratcu hajtotta végre, a labda érintve a sorfalat majd a kapust csúszott a hálóba. A maradék játékidőben még kialakulóban volt egy helyzet a vendégek kapujánál, de végül maradt a 3-2-es eredmény.

IMGP6813

Labdarúgó körzeti bajnokság, 14. forduló A csoport
Sporting – Szentábrahám 3-2 (2-0)
Gólszerzők: Balázs Ferenc (21.), Chiratcu Petru (31., 89.), illetve Andrási Balázs (62.), Kandó Csaba (84.)