BL - szerda esti gól

A 37. percben kiállították Ribéryt, az 53. percig emberhátrányban játszott a Bayern, aztán Toulalan is  begyűjtötte második sárgáját.

Bayern_Lyon
Bayern_Lyon
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. április 22., 07:42

A Bayern München és Olympique Lyon első mérkőzését játszotta a Bajnokok Ligája elődöntőjében. Keményebben kezdett a Bayern, többet is uralta a labdát a hazai csapat. Az első francia akcióra a 17. percig kellett várni. A 37. percben Ribéry taposta meg csúnyán Lisandro Lopez bokáját, amiért a bíró pirosat adott a franciának. Emberhátrányba került a Bayern, a szünetre maradt a 0-0.

Továbbra is a Bayern játszott bevállalósabban, Toulalan kapott két sárgát, így kiegyenlítődött a csapatok létszáma. Aztán a 69. percben Robben jobb szélről hozta be a labdát középre, majd egyet igazított és a kapuba lőtte, ami Müller fején irányt változtatott, megtévesztette Lloris-t, így esélye sem volt hárítani, 1-0. Ez az eredmény már nem változott, megérdemelten győzőtt a Bayern, visszavágóra jövő kedden kerül sor a Lyon otthonában.