Megyei: két meccs, huszonegy gól

Két talákozót rendeztek a megyei bajnokság ötödik fordulójában. A Roseal SE szabadnapos volt.

kereszturszepviz
Fotó: Sinka-Király Levente (archív)
szerkesztoÍRTA: SINKA-KIRÁLY LEVENTE
2015. szeptember 27., 19:16

Annak ellenére, hogy csupán két találkozót rendeztek a 4. Liga Hargita megyei csoportjában, gólokban nem volt hiány. A bajnoki babérokra törő Gyergyószentmiklósi Jövő 5–1-es félidő után sem kegyelmezett Balánbányának, még egy féltucatot rámolt be a második félidőben, a vége 12–1 lett.

Csíkszentsimon a Székelykeresztúri Egyesülés ellen szerezte meg első győzelmét a bajnokságban, hat góllal küldték haza a Küküllő-mentieket, míg ők csak kettőt hagytak csíkszéken.

4. Liga, Hargita megye, ötödik forduló

Balánbányai Bányász–Gyergyószentmiklósi Jövő 1–12 (1–5)
Gólszerzők: Bíró Attila (1.), illetve Tankó Levente (6., 30., 34., 80.), Szőcs László (44., 74., 90.), Gliga Cristian (54., 71., 72.), Flavius Cioata (50.)

Csíkszentsimoni Szefite–Székelykeresztúri Egyesülés 6–2 (3–1)
Gólszerzők: Nicu Corban (11.), Sándor László (34., 45., 62.), Kozma István (88.), Veress Árpád (89.), illetve Sándor László (13., öngól), Szilveszter Csongor (85.)

A Székelyudvarhelyi Roseal–Maroshévíz találkozót elhalasztották, míg Homoródalmás szabadnapos volt.