Szombaton játszották a Román kupa negyeddöntőjét.

IMGP6646
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. május 29., 20:17
5 hozzászólás.

Egyedül a Betfalva - Szentegyháza mérkőzés volt előrehozva a pénteki napra, ezen az összecsapáson meglehetősen érdekesen alakult az eredmény. Az első félidőben a hazai csapat mondhatni, hogy sehol sem volt, 0-3-as szentegyházi vezetéssel mentek szünetre. A második menetre mintha nem is azok a szentegyháziak jöttek volna vissza a pályára, akik az első félidőben játszottak. Az alábbhagyott lelkesedés egy Betfalvi egyenlítéshez vezetett, a mérkőzést végül a hosszabbításban szerzett újabb góllal megnyerte a hazai csapat.

Labdarúgó Román Kupa, negyeddöntő
Homoródszentmárton – Csíkszeredai ISK 4-1 (2-1)
Gólszerzők: Szász Lajos (4., 81.), Tamás Lóránt (43.), Szász Attila (66.), illetve Beke Lajos (31. öngól)

Korond – Balánbányai ASA 3-5 (0-2)
Gólszerzők: Birtalan Róbert (63.), Vékony Róbert (80.), Pácsi Zoltán (82.), illetve Mitocaru Ciprian (18.), Drian Mirel (33.), Bíró Lehel (61.), Bucur Róbert (64.), Ronţiu Iulian (65.)

Betfalva – Szentegyháza 4-3 (0-3, 3-3)
Gólszerzők: Lukács Zoltán, (60.,90.+2.), Török Szilárd (65.), Botházi Csaba (110.), illetve Mag Árpád (9.), Knobloch Zoltán (39., 42.)