Hatodik helyen végzett az FC Székelyudvarhely

Ma délután hazai pályán fogadta a C divíziós udvarhelyi csapat a Szászsebesi CSM együttesét, a labdarúgó 3. Liga Román bajnokág, 34 fordulójában.

IMGP6928
IMGP6928
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. június 11., 19:49
6 hozzászólás.

A Dusinszki Zoltán és Dénes Jenő edzők által felkészített FC Székelyudvarhely már az első félidőben megszerezte a vezető s egyben a mérkőzés egyetlen gólját. A gólt Jankó centerezéséből Simon Arnold értékesítette.
A második félidőben is több helyzete volt a hazai csapatnak, de nem sikerült gólt szerezni. A végeredmény maradt az első menetben elért 1-0 állás.

Dusinszki Zoltán: „Örülök, hogy sikerült teljesíteni a célt, ami a bennmaradás volt, sőt ezzel a győzelemmel megszereztük a 6. helyet. Remélem, ilyen jól tudjuk folytatni ezután is. A mérkőzésen jól játszottak a fiúk, az ellenfélnek szinte helyzete sem volt. A győzelem ellenére az eredmény nem tükrözi a két csapat közti különbséget."