Nézze meg a megyei és körzeti bajnokság eredményeit!

A tizedik fordulót rendezik a megyei bajnokságban

Szombaton és vasárnap lépnek pályára a csapatok a...

Új éllovasa van a megyei bajnokság nyugati csoportjának

braziliaserbia
Sima győzelmet szerzett Brazília a szerbek ellen.
szerkesztoÍRTA: UH.RO
2018. június 28., 15:14

Az oroszországi világbajnokság E csoportjának záró mérkőzéseit rendezték szerdán este. Brazília a szerbekkel játszott, míg Svájc a közép-amerikai Costa Rica ellen lépett pályára. A találkozók előtt Costa Rica kivételével mindhárom csapatnak volt esélye a továbbjutáshoz.

Neymarék azonban esélyt sem adtak a szerbeknek. Már az első félidőben megszerezték a vezetést, míg Szerbiának ebben a részben nem is volt kaput eltaláló lövése. A második félidőre egy jobb szerb együttes jött ki az öltözőből, sokat veszélyeztették a brazil kaput, de gólig nem jutottak el. A 68-ik percben aztán egy szögletet követően Brazília kettőre növelte az előnyét, amit meg is tartott a találkozó végéig.

460x276-comkim1

A csoport másik találkozóján Costa Rica a becsületéért játszott, nem is rosszul a Svájc elleni találkozó elején. Félidőre azonban a svájciak mehettek egygólos előnnyel. A második rész elején össze jött az egyenlítés és úgy tűnt, hogy 1–1 marad a végeredmény is. Döntetlen lett, de nem 1–1, ugyanis a 88-ik percben ismét előnyhöz jutott Svájc, amire a 93-ik percben hatalmas szerencsés góllal válaszolt Costa Rica. Mutatjuk is.

Brazília csoportelsőként Mexikóval játszik a nyolcaddöntőben, a találkozót július 2-án rendezik. A svájciak egy napra rá Svédországgal küzdenek meg a negyeddöntőbe jutásért.

Ha lemaradtál arról, hogy Németország tegnap hogyan esett ki, ide kattintva azt is megnézheted.