Könnyedén nyertek a lányok

Sima győzelemmel kezdett a Szentegyházi Vasas női csapata a román labdarúgó bajnokságban.

szentegyhazi_vasas2
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. szeptember 26., 18:05

A nemrégiben alakult klub szépen mutatkozott be hazai pályán. Székely János tanítványai az elsőligás meccsükön héttel verték az ugyancsak újonc Pitești csapatát. A lányok esélyt sem adtak vendégeiknek, az ellenfél térfelén bonyolították le a mérkőzést.

Nehezen született meg az első gól, de később belelendültek a Vasas hölgyek. Chiria Alexandra szögletbeadása egyből kapuba talált a 33. percben. Kihasználva az ellenfél kapusának ügyetlenségét két minutummal később Sándor Emese is eredményes volt, majd a szünet előtti pillanatokban Barabás Elvira lőtt hálóba. Félidőben 3-0 a mieinknek.

szentegyhazi_vasas

A második játékrészben Nicolae Aida öngóljával már néggyel vezetettek a hazai lányok. A 65. percben Sándor Emese megrúgta második gólját is, majd Chiria Alexandra is hasonlóan cselekedett. Barabás Elvira ugyancsak dublázott, hisz ő tette fel az i-re a pontot a mérkőzés 75. percében. A végeredmény 7-0 a Szentegyházi Vasasnak.

Szentegyházi Vasas – Pitești 7-0