Megszerezte első győzelmét a Roseal SK

A hosszabbításban mentett pontot az FC Székelyudvarhely fiókcsapata, míg a Roseal SK két találattal nyert a megyei labdarúgó bajnokság 4. játéknapján.

Nagypalyas_Megyei/vasasbalan0327
szerkesztoÍRTA: UH.RO
2010. szeptember 19., 18:34

A Hargita megyei 4. Liga, negyedik fordulójában két rangadót is rendeztek: szombat délután Csíkszeredában a helyi Városi Sportklub a Szentegyházi Vasast fogadta. A vendégek két alkalommal is vezetést szereztek, de mindkétszer válaszoltak a hazaiak, így pontosztozkodással zárult a párharc. A másik derbin a Balánbányai ASA könnyed győzelmet aratott Csíkcsicsóban.

Szentmihályon csak az 58. percig tartott a meccs, a parajdiak két piros lapot kaptak, majd páran sérültet „jelentettek", haton maradtak, így a szabályoknak megfelelően a játékvezető lefújta a találkozót, nagy valószínűséggel marad az akkori állás, vagyis az 5–1. Keresztúr hazai pályán otthon tartotta a három pontot.

Az FC Székelyudvarhely fiókcsapata csupán a hosszabbításban talált be, így mentett döntetlenre, de a Kiss Lajos által irányított fiatal gárda sokkal több gólhelyzetet dolgozott ki, mint ellenfele. A másik székelyudvarhelyi alakulat, a Roseal SK Botorok János két találatának köszönhetően nyert Homoródalmáson.

Fotó: archív

4. Liga, 4. forduló eredmények, gólszerzők
Csíkszentmihályi Törekvés–Parajdi SE 5–1
Gól: Ladó István (2.), Szép Levente (12.), Kovács István (32., 45., 52.), illetve Kénesi Lehel (30.)

Csíkszeredai VSK–Szentegyházi Vasas 2–2
Gól: Hodgyai Zoltán (42.), Tóth Tibor (82.), illetve Knobloch Zoltán (8.), Trimfuj Sándor (53.)

Székelykeresztúri Egyesülés–Gyimesfelsőloki SE 3–2
Gól: Tordai Zsolt (52.), Lázár Zsolt (70.), Bilibók Zoltán (77.), illetve Ambrus Csongor (35.), Tankó Dezső (90+2.)

Gyergyószentmiklósi Jövő–FC Székelyudvarhely II 1–1
Gól: Cioata Flavius (47.), illetve Lőrincz Sándor (93.)

Csicsói SE–Balánbányai ASA 1–4
Gól: Doltea Alin (52.), illetve V. Gigi (9.), Fion Daniel (14.), Lungu Andrei (16., 20.)

Homoródalmási Homorod–Székelyudvarhelyi Roseal SK 1–2
Gól: Deák László (68.), illetve Botorok János (61., 67.)

Táblázat állása ide kattintva érhető el.