Sikerült itthon tartani a pontokat

Péntek délután itthon lépett pályára az FC Székelyudvarhely. A 3.Liga , Román bajnokság 10. játéknapján a Tatrangi Egyesülés ellen játszott.

Nagypalyas_Liga3/1029_FSzC-tatrangi
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. október 29., 18:59

Ránk nézve veszélyesen kezdődőt a játék, a 3. percben a vendégek szöglete végződött egy kapufában. Aztán egy, a vendég kapus által elkövetett hibát próbáltunk kihasználni, a kapus félpályán vesztette el a labdát. Simon Arnold próbálta az üres kapuba berúgni de sajnos elhibázta. Az első félidő különösebb esemény nélkül telt el.

A szünetről visszatért fiúk már jobban teljesítettek: az 51. percben Jankó bal alsóba küldött góljával megszereztük a vezetést, aztán Gergely próbálkozott még párszor, majd a 70. percben kiharcolt büntetőt lőtte be, ezzel bebiztosítva a vezetést. A mérkőzés harmadik gólja egy Csiki által elvégzett lövésből jött össze: ez Jankó elé pattant ki, akinek a próbálkozása nem volt eredménytelen. Ezzel a hazai csapat 3-0 győzelemmel tudta zárni a 10. fordulót. Az idei szezon gyenge teljesítménye után most minden pont jól jön a csapatnak.