Körzeti bajnokság: B csoport

Érdekes forduló járt le az Udvarhely körzeti bajnokság B csoportjában, Agyagfalva átvette a vezetést.

IMG_0100
IMG_0100
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. október 25., 13:07

Az első három helyen álló csapatok kikaptak, a negyedik nyert és ezzel felkerült a ranglista élére. Egyforma pontszámmal hárman uralták a tabella tetejét: Bögöz, Gagy és Kobátfalva is 19 ponttal rendelkezett. Ebben a fordulóban mindegyikük vereséget szenvedett idegenben, Agyagfalva megelőzte őket.

IMG_0100

Épp a forduló rangadóján az agyagfalviak Gagy csapatát verték meg. Habár a Lendület már az első percekben hátrányba került - az első félidőben egy távoli bombagóllal ki tudtak egyenlíteni és a második játékrészben át is vették a vezetést.

Fordulatos mérkőzésnek lehettek szemtanúi mindazok, akik kilátogattak az Ócfalva-Kobátfalva találkozóra. A hazaiak kétgólos előnyt ledolgozva nyerni tudtak a hajrában egyel. Az első félidőt a kobátfalviak uralták, de a másodikra elfáradtak és végül 3-1-es vezetés után kikaptak 4-3-ra.

Bögöz egy kissé indulatos mérkőzésen nem tudott pontot rabolni Szentegyházáról, így a hazaia pontszámokban utólérték a vendégeket - Bögöz 11-est is hibázott.

Sok gól született Etéden, az első félidőben hétszer is zörrent a háló. Egygólos előnyüket nem tudták megőrizni a hazaiak, a második játékrészben kiegyenlített Homoródszentpál, 4-4 lett a végeredmény.