Udvarhely körzeti bajnokság – eredmények

Vasárnap újabb játéknapot rendeznek a labdarúgó Udvarhely körzeti bajnokságban. Az A és a B csoportban a 17., a C-ben pedig a 19. forduló mérkőzéseit játsszák. Cikkünk folyamatosan frissül.

Foci_Falusi/falu_apr4
2011. április 03., 12:48
8 hozzászólás.

A C csoportban simán nyert az Alsóboldogfalva, a Siménfalva. Hiába vezetett fél óra játék után hazai környezetben a Szentpéter, az Oroszhegy megfordította az állást, végül pedig háromgólos különbséggel nyert. Egyetlen találat döntött Farcádon és Nagygalabfalván, mindkét helyen a vendégek nyertek.

Sok helyzetet hozott a Hodgya és a Rugonfalva összecsapás, ezek alapján bármilyen eredmény születhetett volna, a három pont viszont utóbbié lett. Kápolnás három gólt, ezen kívül pedig nagyon sok szituációt kidolgozott, megérdemelten nyert a Szentmárton II ellen.

Az A csoportban negyedóra leforgása alatt háromszor talált be a Szentegyházi Total a hazai környezetben játszó Malomfalva kapujába. Ha kicsit késve is, de ébresztőt fújtak a vendéglátók, egy pontot tudtak otthon tartani. Az Udvarhelyi Sporting az első félidőben jobban játszott a Zetelaka ellen, kétgólos előnyhöz jutott. A szünet után felállt a házigazda, kiegyenlített, a végjátékban aztán mégis vereséget szenvedtek.

Kevés helyzetet, inkább mezőnyjátékot hozott a Szentábrahám és a Farkaslaka párharca. Előbbiek szereztek vezetést, majd a második félidőben emberelőnybe is kerültek. De nem nyerték meg a meccset, ugyanis az ellenlábas egy szabadrúgásból betalált. Az Udvarhelyi Küküllő hengerelt a Szentlélek ellen.

A Nagygalambfalva emberhátrányban kezdett el futballozni a Farcád ellen, az utolsó tíz percben szerzett két góllal diadalmaskodott, addig jobbára meddő mezőnyjáték folyt a játéktéren. Osztozkodtak a pontokon Korond és Betfalva, a döntetlen a játék képe alapján igazságos, hiszen mindkét részről maradtak ki helyzetek, ziccerek.