Gólt szerzett, de kikapott az SzFC

A szünetben még bízott a pontszerzésben az FC Székelyudvarhely, sőt a lehetőség is megvolt az eddigi rossz eredmények kijavítására a Dési Egyesülés ellen, de végül vereséggel tértek haza.

Foci_fcudv_des_okt1
2011. április 08., 18:18

Kis Lajos edző a Demşa – Molnár, Demény, Veres, Voicu – Vătămăniuc, Jankó, Bálint Róbert – Gergely Tamás – Gergely Tibor (Bálint Rajmund), Simon összeállítással vágott neki péntek délután a Dési Egyesülés otthonában. A házigazdák már a 10. percben vezetéshez jutottak, a folytatásban viszont a vendégek építgették támadásaikat, a 40. percben Bálint Róbertnek sikerült az egyenlítés.

A második játékrész elején Jankó ziccert a kapusba lőtte. A 63. percben egy szabadrúgás után újból előnyhöz jutott az ellenlábas, majd az utolsó percekben végleg eldöntötte a három pont sorsát.

Az edző honlapunknak, a mérkőzést értékelve elmondta: „Most már volt 5-6 jó teljesítményt nyújtó játékos a csapatban. A szünetben arra kértem a fiúkat, hogy ügyeljünk, ne szabálytalankodjunk sokat, mert szabadrúgásaik rendre veszélyesek voltak. A szünet után már nem koncentráltunk úgy, ahogy kellett volna, így egy újabb összecsapást veszítettünk el".

Az FC Székelyudvarhely még nem szerzett pontot a tavaszi idényben, így utolsó csoportjában.