Udvarhely körzeti bajnokság – eredmények

Vasárnap újabb játéknapot rendeznek a labdarúgó Udvarhely körzeti bajnokságban. Az A és a B csoportban a 18., a C-ben pedig a 20. forduló mérkőzéseit játsszák.

szentabraham agyagfalva 03

Nézze meg a megyei és körzeti bajnokság eredményeit!

Szombaton és vasárnap a tizedik fordulóval folytatódik...
keresztur malomfalva 04

A tizedik fordulót rendezik a megyei bajnokságban

Szombaton és vasárnap lépnek pályára a csapatok a...
alsoboldogfalva farcad 03

Új éllovasa van a megyei bajnokság nyugati csoportjának

Kilenc forduló járt le a Hargita megyei labdarúgó...

Foci_Falusi/falu_apr4
szerkesztoÍRTA: JÓZSA CSONGOR
2011. április 10., 12:27
30 hozzászólás.

A B csoportban a Szentmihályi Szalon együttese a 81. percben levonult a pályáról, ezzel tilatkozva a játékvezetői ítéletek ellen. A házigazda Székelykeresztúr II ekkor már 3–0-ra vezetett. A fegyelmi bizottság dönt majd a találkozó végeredményét illetően. Két helyen is gólnélküli döntetlen született.
Simán nyert a Szentmihályi Haladás a Gagy ellen, míg a Homoródszentmárton sem adott túl sok esélyt az Etédnek.

Hiába támadta végig a teljes mérkőzést hazai környezetben a Bögöz, az első félidőben a Csekefalva három ellentámadásból betalált. A szüntet követően még nagyobb lett a nyomás, a házigazdák a hosszabbítás utolsó perceiben otthon tartottak egy pontot. Fiatfalva sokkal több helyzetet alakított ki a Kobátfalva ellen, így megérdemelten nyert

A C csoportban Alsóboldogfalván hiába dolgozott ki több helyzetet a Szentpéter végül be kellett érnie egy döntetlennel. Pontosztozkodással ért véget a Kápolnásfalu vendégszereplése a Malomfalva II-nél, pedig a vendégek sokkal jobban játszottak, rengetek gólszerzési lehetőséget kidolgoztak, de ezeket rendre ki is hagyták.

Rugonfalván egyetlen kapura lövés döntötte el a három pont sorsát, ezt pedig Nagygalambfalva II jegyezte. Inkább mezőnyjátékot hozott a Siménfalva és a Hodgya közötti párharc, melynek végén a hazaiak örülhettek. A Gagy Expressz későn érkezett meg a Szentegyháza II pályájához, a rendes várakozási idő után a játékvezetők lefújták a mérkőzést, melyet nagy valószínűséggel a házigazdák nyernek zöldasztalnál.

Simán zsebelték be a győzelmet az Oroszhegy, a Felsőboldogfalva és a Zetelaka II együttesei.

Az A csoportban a Nagygalambfalva és a Lövéte is könnyedén nyert a Szentlélek és a Malomfalva ellen. Az Udvarhelyi Küküllő egy korai büntetővel szerzett előnyt a Farkaslaka ellen, majd a házigazdáknak megvoltak a lehetőségeik az egyenlítésre, de a szerencse is elpártolt tőlük, mert a kapufáról kifele jött a labda. A második félidőben az újabb udvarhelyi találat már végleg eldöntötte a három pontot.

A forduló rangadóján az Udvarhelyi Sporting rengeteg helyzetet kidolgozott, négyet értékesített is, amire a Szentábrahám kettővel válaszolt. A különbség viszont nem tükrözi a valóságot, akár több góllal is nyerhettek volna a hazaiak. Kiegyensúlyozott mérkőzésen a Farcád és a Korond között nem is lehetett más, mint pontosztozkodás. A Szentegyháza pedig jobb második félidei teljesítményének köszönhetően nyert a Zetelaka ellen.

A csoport, 18. forduló

vasárnap 17 órától:
Szentlélek–Nagygalambfalva 0–5 (0–3)
Farkaslaka–Udvarhelyi Küküllő 1–3 (0–1)
Udvarhelyi Sporting–Szentábrahám 4–2 (2–2)
Szentegyháza–Zetelaka 3–1 (1–0)
Lövéte–Malomfalva 4–0 (3–0)
Farcád–Korond 1–1 (0–0)
A Betfalva szabadnapos.

B csoport, 18. forduló

vasárnap 11 órától:
Székelykeresztúr II–Szentmihályi Szalon 3–0 (a 81. percben félbeszakadt)

Oroszhegy–Farcád II 3–0 (1–0)
Homoródszentmárton II–Felsőboldogfalva 1–5 (0–1)
Zetelaka II–Máréfalva 7–0 (4–0)

30 hozzászólás

avatar
steaua15
2011-04-10 13:39:43
Nem pontos az informacio a Keresztur II-Szentmihaly meccsrol.A 2. felido vegen vonultak le a palyarol.Amugy erthetetlen a Szentmihalyiak dontese,hogy levonulnak a palyarol!Nem volt olyan biroi dontes,ami az eredmenyt befolyasolta volna.A lapokert "megdolgoztak" belertve a pirosat is.Biztos rosszul esett a kialakult eredmeny,de egy csapat,aki az elso helyen van es ugy all fel a palyara,hogy nyerni akar,80 perc alatt azert illene egy artatlan helyzetet osszehozzon!Meg aztan meg egy erthetetlen dontes a reszukrol!Miert nem vonultak le a harmadik gol elott?Miert vartak meg,hogy a szabadrugast berugjak a kereszturiak?
avatar
jozsacsongor
2011-04-10 13:49:40
re:
köszi az infót, csak a 36. percet mondtak, azt nem tették mellé, hogy a második félidő 36. perce

Pár infó:

Szentmihályi csapat nem azért ment le a pályáról, mert kapott 3 gól!
A harmadik gól szabálytalan volt, a lapok többsége nem volt megérdemelt!
Az egyik partjelző részeg volt! A biró a nézőkkel foglalkozott!
Ezért vonult le Szentmihály a pályáról!
avatar
B_Laci
2011-04-10 16:49:57
Szabályos gól
Egy szabadrúgásnál akkor szabályos a gól, ha állított labdát a játékvezető sípszava után teljes terjedelmével berúgnak a hálóba. Nos Szabó Zsolt szinte kiszakította a hálót, úgy bevágta. Miről beszélünk? Azt sem tudjátok, mire fogjátok, hogy közötök sem volt a focihoz, nem is láttáok a labdát, és amikor a második félidőben a szél miatt nem tudtádok a labdát kibütykölni a térfeletekről, meghalt a bajnok... El vagytok szállva fiúk. Focizni kellene, nem szövegelni, minden játékvezetői döntést kommentálni. Jó hogy leszálltatok, mert a hatos beakadt volna. És ne próbáljátok a keresztúri gyerekek érdemeit elvenni, mert HELYZETETEK SEM VOLT! Ilyenkor "Pliscu mic".
avatar
zizu
2011-04-10 21:18:35
igazad van nagyából, de egy dologban tévedsz laci, mikor szentmihályt bajnoknak nevezed, mi alapján? majd jön a bajnok is, meglássátok.
avatar
steaua15
2011-04-10 15:32:39
Igen,a Szentmihalyi nezokkel,akiket kitessekelt a cserepadrol a lelatora.Vegul is,a nezoknek ott a helye!A harmadik gol szabadrugasbol volt.Mi volt abban a golban szabalytalan?Ha valoban reszeg volt a partjelzo,mit tevedett ellenetek?
Minden esetre gyenge kifogasok ahoz,hogy levonuljatok a palyarol!De,ami a lenyeg,ezen a meccsen Szentmihalynak nem ment a jatek es sajnos ez az idegeikre ment!

Mi volt a szabálytalan benne?

Akkor elmondom, mivel én kivülálloként tisztán láttam mindent!
Két szentmihályi vitatkozott csapaton belül!(Amihez a birónak semmi köze hogy két játékos csapaton belül mit mondd egymásnak!)
De a biró lefujta és a Kereszturi tizenhatostól visszahozatta a labdát a mienkhez! Gondoltam hogy birói labda lesz ha már visszahozatta de nem, szabadrugást adott! Abból lett a harmadik gól!
Az egy másik dolog hogy a játék télleg nem ment nekik!

Jut eszembe! Az első félidő végén amikor ment le a pályáról a biró szó szerint ezt mondta: " Ugyis megbaszom ezt a Szentmihályt!"

Hát a célját el is érte. Adott egy csomó jogtalan sárgát! Volt jogos is de azt mondodm hogy jól tette Szentmihály hogy lement a pályáról! 9 perc alatt ez a hülye adott volna még 5-6 sárgát!
avatar
steaua15
2011-04-10 16:05:41
re:
Azert az tulzas,hogy az egyik tizenhatostol visszavitte a masikhoz a labdat!Ezt nem gondolhatod komolyan!!:)
Na,de ha ti ugy latjatok,hogy helyesen cselekedtetek,akkor tiszteletben tartom!
Ha mindenki igy gondolkozna,mint ti,akkor minden meccsen a vesztes csapat levonulna ido elott!Szoval,nem kellett volna ekkora dolgot csinalni,lassatok be!Kicsit tulreagaltatok a dolgot.Azon kivul,hogy megbuntetik a csapatot,semmi sem fog valtozni.Ugyanezeket a jatekvezetoket kuldik a jovo heten is es utana is,mert csak ezek vannak!Szoval,sajnalom,hogy igy ert veget a merkozes!

avatar
valenciafan
2011-04-10 16:06:46
barnix hujesegeket beszelsz.ha ket csapattars osszevesz a palyan ahhoz a bironak eppolyan koze van mintha ellenfellel veszne ossze.es ijenkor indirekt szabadrugas az ellenfel javara onnan ahol a veszekedes tortent.ugyhogy jol csinalta h viszavitte.szabalyos gol volt ugyhogy hujesegeket ne beszelj.olvass utana egy kicsit.keresztur messze jobb volt
avatar
B_Laci
2011-04-10 16:55:35
középkezdés :))
Ha két csapattárs összevesz, akkor középkezdés... Általában nem szoktak, mert egy csapatban játszanak. Amúgy talán a játékvezető kellett volna gólt rúgjon? Egy helyzet volt, amikor a négy védő a kezdőkörben összekötött vagy öt passzt egyérintővel. Ami szép az szép, ez tetszett.
avatar
BarnixD
2011-04-10 16:31:53
Azt nem mondtam hogy keresztur nem volt jobb!
Megérdemelten nyertek!

Bocsi de jól utánnaolvastam! És birói ladba lett volna a helyes itélet bocsi!
avatar
milan22
2011-04-10 16:36:38
Szentmihályiak saját magukat röhögtették.
S ahogy látom itt a kommentálásukkal is tovább röhögtetik magukat mert ha azt írja valaki, hogy a bírónak semmi köze a csapattársak közti veszekedésekkel akkor az a hozza nem értését igazolja:D
avatar
crazyke15
2011-04-10 16:42:49
Ócska Rugonfalva meg padjuk sincs s jár a szájuk..:)) Szép volt NagygalambfalvaII csak így tovább:)
avatar
valenciafan
2011-04-10 17:01:18
hat nem tudom hol olvastal utana de eleg marhasagokat beszelsz.es nem is ugy tortent ahogy leirtad mert nem 2 csapattars veszett ossze.Azert vitte vissza a labdat mert a vendegcsapat jatekosai anyaztak a birot.Amiert piroslap jar es a jatek ott folytatodik ahol tortent az eset.kb.3szor jartatok at a felpalyan.siman kikaptatok.be kell latni.es ezert nem a biro a hibas.tragar beszedert meg piroslap jar
avatar
B_Laci
2011-04-10 17:26:16
Gyönyörű, síma gyözelem
Egy tökéletes megnemjelenés mérkőzést beárnyékol, az ellenfél tiszteletlen magatartása játékvezetővel, ellenféllel, és saját magukkal szemben. Az eddigi "bajnok" bemutatta, hogy nem szabad viselkedni. Veszíteni tudni kell, még akkor is ha rosszul esik. Keresztúr felemelt fejjel veszített szentmihályon, mert akkor a Szalon jobb volt. Most mi voltunk jobbak és kész. Nem kell azért egymást szidni, a játékvezetőt anyázni. Amúgy a mérkőzés nem volt annyira durva, de amelyik csapat nem a játékkal foglalkozik az kikap. És csak ez történt.