Körzeti bajnokság: A csoport

Továbbra is vezeti Betfalva az A csoportot. Farcád otthon kikapott Korondtól, Farkaslaka egyenlőt játszott Fiatfalván, nyertek az udvarhelyi csapatok.

szentabraham agyagfalva 03

Nézze meg a megyei és körzeti bajnokság eredményeit!

Szombaton és vasárnap a tizedik fordulóval folytatódik...
keresztur malomfalva 04

A tizedik fordulót rendezik a megyei bajnokságban

Szombaton és vasárnap lépnek pályára a csapatok a...
alsoboldogfalva farcad 03

Új éllovasa van a megyei bajnokság nyugati csoportjának

Kilenc forduló járt le a Hargita megyei labdarúgó...

IMG_1004

szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. október 31., 18:37
2 hozzászólás.

Egymás után játszottak az udvarhelyi gárdák a sétatéri stadionban. Mindkét meccsen hazai győzelem született. Előbb a Küküllő nyert Malomfalva ellen, majd a Sporting kétvállra fektette Nagygalambfalvát.

IMG_1004

Kisebb meglepetésként Farcád kikapott hazai pályán Korondtól. A vendégek már az első félidőben vezetést szereztek, amit egy nagy küzdelem után meg is tudtak őrizni. Betfalva tartja magát az éllovas pozícióban, ezúttal Szentábrahám volt az áldozata – továbbra is három pont előnyük van a Küküllővel szemben.

Egy nagyobb meglepetés született Fiatfalván, ahol Farkaslaka mindössze csak egy döntetlent tudott elérni a sereghajtó ellen. Izgalmas meccsnek lehettek szemtanúi, akik kilátogattak Lövétére. A hazai együttes hárommal elhúzott az első félidőben, majd ahogy telt az idő lett 4-2, amiről kiegyenlített a vendég Zetelaka, de az utolsó percekben Lövéte megszerezte a győztes találatot.