Udvarhely körzeti bajnokság – eredmények

Szombaton egy meccsel kezdődött az Udvarhely körzeti labdarúgó-bajnokság második játéknapja. A további találkozókat vasárnap rendezik. A forduló eredményei kattintás után olvashatóak.

Foci_Falusi/falu_maj1
2011. szeptember 04., 12:36
9 hozzászólás.

Az A csoport az Udvarhelyi Sporting-Fiatfalva párharccal indult, ahol a második félidő derekáig kiegyensúlyozott volt a találkozó, aztán a házigazdák egymás után lőtték a gólokat, így saját javukra eldöntötték a meccset.

Korai góllal indított saját közönsége előtt a Szentegyháza, ezt követően majd végig a Nagygalambfalva volt játékban, sok helyzetet kidolgoztak, de csupán az egyenlítést tudták elérni, a játék képe alapján nyerniük kellett volna. Simán dialamaskodott a Farcád, végig ők voltak mezőnyben a Farkaslaka otthonában.

Fordulatos meccsen Tamás Előd négy találatának köszönheti első győzelmét ebben a csoportban a Homoródszentmárton, akik a Lövétével szemnben nyertek. A Korond játszott jobban az első félidőben a Malomfalvánál, de a pihenőt követően nagyon visszaestek, meg is szerezte a győzelmet a vendéglátó, igaz ellenlábasuk az utolsó pillanatban egyenlíthetett volna.

A Szentlélek még az első félidőben emberhátrányba került a Zetelakával szemben. A vendégek megszerezték az előnyt, de nem tudtak élni a lehetőségekkel, a hazaiak büntetővel egyenlítettek.

A B csoportban kiegyensúlyozott, kemény találkozót játszott a Nagygalambfalva II és az Agyagfalva. A szomszédos települések csatája a végjátékban dőlt el, a vendégek javára. Hiába vezetett két góllal Szentmihály a Korondi Ifjúság otthonában, utóbbiak ledolgozták hátrányukat, egyenlő lett.

A Kányád az első félidőben betalált a Zetelaka II vendégeként, majd csak a védekezésre összpontosított, mely el is érte a célját. Sok gól született Bögözben és Gagyban.

A C csoportban két helyen volt szorosabb az eredmény. A Homoródszentmárton II igazán szerencsésnek mondhatja magát: a hosszabbításban kiharcolt büntetővel nyert a Malomfalva II otthonában. Siménfalván vezetett Bogárfalva, de a pihenőt követően visszaestek, így a vendéglátók egy pontot otthon tartottak.

A további mérkőzéseken potyogtak a gólok, simán nyert a Hodgya, az Oklánd és a Homoródszentpéter is.