A tizedik fordulót rendezik a megyei bajnokságban

Szombaton és vasárnap lépnek pályára a csapatok a...

Új éllovasa van a megyei bajnokság nyugati csoportjának

DSC01902
szerkesztoÍRTA: LB
2009. november 14., 21:05
1 hozzászólás.

Meglepetés született a körzeti bajnokság őszi szezonjának utolsó fordulójában, ugyanis annak az újoncnak sikerült mindhárom pontot megszereznie, amely az idén került be az A csoportkörébe. Jól indultak neki a pontszerzésnek az újoncok, ugyanis hosszú ideig vezették a tabella állását is.

Sikerült kiheverni a múlt heti hazai pályán elszenvedett vereséget, és egy nagyon sportszerű játékkal rukkoltak elő a Sportinggal szemben.
Az első félidő nem hozott nagy izgalmakat egyik fél részéről sem, inkább probáltak alkalmazkodni a nem éppen focinak kedvező időjáráshoz. A támadásokat mindkét fél jóval a tizanhatos előtt hárította, így a helyzetek elmaradtak. Aztán a második félidőre bemelegedtek a csapatok, jóval több gólszerzési lehetőség adódótt a kapuknál. A vendégek már az 52. percben, egy remek kiugratós passz után, meg is szerezték a vezetést, 0-1. A Sporting is próbálkozott egy-két távoli lövéssel is, de rendre lepattantak a farkaslaki csapat védőiről. Külön ki kell emelni a farkaslakiak hálóőrét, aki a múltheti hidegzuhany után ma kiválóan teljesített, a védők többször is már vert helyzetben voltak, amikor megmentette csapatát. A második félidő vége felé a hazai gárda előbbre helyezte védősorát, amit a vendégek remek akciókkal kontráztak, de több gól már nem született.

Úgy Farkaslaka, mint a Sporting 23 ponttal zárták az idei őszi szezont.

Az A osztály táblázat állása ide kattintva érhető el.