Meglepetések nélkül a megyeiben

A tavaszi idényben először rendeztek teljes fordulót rendeztek a megyei labdarúgó-bajnokságban, ám a meglepetések elmaradtak a 15. fordulóban.

2012. április 02., 11:28

A megyei labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában a táblázatot vezető első három helyezett, a Csíkszeredai VSK, a Szentegyházi Vasas és a Csíkcsicsói KSE egyaránt 1–0-ás győzelmeket aratott.

A forduló legizgalmasabb összecsapását Almáson rendezték, ahol a házigazdák a sereghajtó Székelyudvarhelyi Rosealt fogadták. A vendégek a második félidő közepéig remekül tartották magukat, akkor 4–2 arányban vezettek. Ám az utolsó 25 perc már nem az övék volt, hiszen ez idő alatt a vendéglátók három alkalommal is betaláltak és behúzták a győzelmet.

Eredmények, 15. forduló

Csíkcsicsói KSE – Székelykeresztúri Egyesülés 1–0
Gól: Drian Mirel (25. - büntetőből).

Parajdi SE – Szentegyházi Vasas 0–1
Gól: Ozsváth Zsolt (72. - öngól).

Gyimesfelsőloki SE – Csíkszentmihályi Törekvés 2–3
Gól: Csillag György (51.), Antal Szilárd (91.), illetve Miklós Ferenc (35.), Bodor Lóránt (73., 85.).

Maroshévízi-Salamási Tudomány – Csíkszeredai VSK 0–1
Gól: Kovács István (62.).

Homoródalmási Homoród – Székelyudvarhelyi Roseal 5–4
Gól: Józsa Sándor (13.), Bogdán Zsolt (31.), Oláh Sándor (65.), Gothárd Attila (85.), Szávúly Márton (86.), illetve Kovács Barna (9., 29.), Katona Csaba (25.), Gál Győző (58.).