A Székelyudvarhelyi SK hozta a tőle elvárható eredményt.

sk_csapat
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. március 07., 20:50
2 hozzászólás.

Kolozsváron vendégeskedett az SK csapata a teremlabdarúgó Román Bajnokság, 19 fordulóján, ahol a kolozsvári Clujana csapatával mérkőzött meg.

Az első gólra a 6. percig kellett várni, amikor Incze János szerzett gólt a Clujanának. Az SK játékosai a 9. (Mihály Zoltán), 11.(Mihály Zoltán) és 12. (Szőcs László) percben lőttek gólt. Átveték a vezetést és rögtön a 12. percben Bucur Alin szépített a kolozsváriaknak. A 14. (Bugală) percben újabb góllal növeli előnyét az SK. A 19. percben gólt szerzett  Szőcs László és ezzel az eredménnyel zárult az első félidő, Clujana – Székelyudvarhelyi SK 2-5.

A második félidő bár izgalmasan zajlott, de nem volt túl gazdag gólokban. Még egyet szépített Mánya Szabolcs és nyert az udvarhelyi csapat 2-6-ra.

Clujana – Székelyudvarhelyi SK 2-6