Helyt állt a farkaslaki csapat hazai pályán

Szombaton a farkaslaki sportcsarnokban fogadták az Infopress SE-t a visszavágóra.

farkaslakaipse13
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. március 13., 21:36
4 hozzászólás.

Feszült mérkőzésnek voltak tanúi a jelenlévő szurkolók. Hamar feladta a leckét az IPSE a farkaslaki csapatnak. A második percben alig negyven másodperc eltéréssel Gudor és Gagiu küldte a hálóba a labdát. De nem ijedtek meg a vendéglátók, keményen harcoltak, így a 13. percben sikerült egyenlíteni a farkaslaki csapatnak, ekkor már 3-3 az eredmény.

Izgalmasan zajlott az első félidő vége is. Farkaslaka – IPSE 5-4, de Petáknak sikerült egyenlíteni a vége előtt 15 másodperccel. Így 5-5-ös eredmény mellett pihenhettek meg a játékosok. A második félidő is bővelkedett az izgalmakban. Farkaslaka a 9. percben háromgólos előnnyel vezetett. Már teljesen veszni látszott a helyzet, amikor a 11. percben az Infopress SE megemberelte magát és egy percen belül két gólt is rúgott. A 12. percben egyenlítettek, de a hazai fiuk nem hagyták magukat és a 18. percben visszavették a vezetést és kemény küzdelemben meg is őrizték a játék végéig.

farkaslakaipse15

Futsal megyei bajnokság
Farkaslaka – Infopress SE 9-8

Gólszerzők: Sebestyén Lajos 3, Orbán Vilmos 2, Sipos Árpád, Jakab Csaba, Biró Szilárd, Dénes Barna (öngól), illetve Gagiu Zsolt 3, Gudor Elemér 2, Miklos Sándor 2, Dénes Barna.

A táblázat megtekinthető a sporteredmények kategóriában.