A Ligás csapattól kapott ki az IPSE

A teremlabdarúgó Román Kupa 2. fordulóján a Sepsiszentgyörgyi Spicomtól kapott ki az IPSE.

IMGP5597
IMGP5597
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. március 17., 16:54
7 hozzászólás.

Erőteljesen kezdett az A ligás Sepsiszentgyörgyi Spicom a találkozón, de az első gólt mégis ők kapták. A visszapattanó labdát Miklos Sándor (Muki) ügyeskedte be a vendégek hálójába. Gyorsan reagált a vendégcsapat is és még ebben a percben Bocz József rúgott gólt a hazaiaknak. Ment az oda vissza játék, de félidő végére a vendégcsapat jobban elkapta ritmust, így a szünet előtt még két gólt rúgtak a házigazdáknak.

IMGP5573

Jót tett a pihenő az Infopress SE játékosainak, Gudor szépített a 22. percben, majd egy szépen kijátszott labdát küldött a hálóba György István (George) a 29. percben. Egyenlített az IPSE, 3-3. Kemény oda-vissza játék zajlott, amikor a 36. perc végén Máté József a Spicom játékosa újabb gólt rúgott a hazaiaknak. Ezt már sajnos nem tudta überelni az SE, így maradt a 3-4-es végeredmény.

Teremlabdarúgó Román Kupa, 2. fordúló

Infopress SE – Sepsiszentgyörgyi Spicom 3-4 (1-3)
Gól: Muki (11.), Gudy (22.), George (29.), illetve Bocz József (11.), Máté József (16., 36.), Bujdosó Lóránt (18.)

Holnap a Székelydvarhelyi SK fogadja a vásárhelyi City’us csapatát, a mérkőzés 19:30-tól kezdődik.