Sport » Minifoci

Minifoci: a Miklós Steel nyerte a rangadót

Habár gőzerővel támadt a Simó, a kapufa vagy a kapus mindig a helyén volt. Az egyik csapat viszont nem.

tufi 3

Tudod, hova került a legértékesebb trófea?

Ötödik alkalommal került sor a Tusványosi Fináléra,...
minifoci2016

Megmentenék a minifocit, ezért egynapos tornával “tiltakoztak”

Nem a minifocipályán játszottak, de ennek nyomós oka...

Lehet jelentkezni a városi minifoci-bajnokságra

Turnérendszerben szerveznék a minifocibajnokság őszi...

Autogroup Simó
Mégis megtalálta a hálót az Autogroup | fotó: Sinka-Király Levente
szerkesztoÍRTA: SINKA-KIRÁLY LEVENTE
2014. május 23., 15:28

Ezen a héten is pályára léptek az udvarhelyi minifoci bajnokságban szereplő együttesek. Ezúttal is voltak rangadók, halasztások és egy megnemjelenést is jegyezniük kellett a szervezőknek.

Simán nyert a Miklós Steel–IPSE rangadón a ,,hazai'' együttes, ezzel a visszavágók harmadik hete után ő vezeti a tabellát. A Góbék bundáztak, vagyis a Bunda csapatát verték meg 5–0-ra.

A 35 éven felüliek bajnokságában a Sporting nem jelent meg az Autogroup Simó elleni mérkőzésen, ezért a mérkőzést 3–0 arányban veszítették el. A gólarányukon két nap múlva sikerült javítaniuk, legyőzve az Amigo&Intercost csapatát.

A listavezető Autogroup Simó a könnyen jött három pont után meg kellett,hogy szenvedjen a következő háromért. Csütörtökön a Transylvanicum csapata ellen 1– 1-es félidő után tudtak csak győzni. Habár gőzerővel támadtak, a kapufa vagy a kapus mindig a helyén volt.

A labda csak egyszer talált utat a hálóba, de akkor nem is tehetett mást, hiszen Ilyés Zsolt huszonöt méterről úgy lőtte el, hogy azt Geréb kapus csak akkor látta, amikor ki kellett szednie a hálóból. Ezzel a győzelemmel továbbra is száz százalékos az Autogroup Simó.

A visszavágók harmadik hetének eredményei:

Millenium–UFF 1–2

Gól: Kovács Attila, illetve Esztány Ede, Gál Vencel

Miklós Steel–IPSE 6–2

Gól: Csíki Dénes 2, Kovács Sándor 2, Csíki Szabolcs, Képíró Róbert, illetve Péter Botond, Simon Arnold

Góbék–Bunda 5–0

Gól: Somolyák Csaba, Hermann Örs, Lázár Zsolt, Péter Mózes 2

Millenium–IPSE 0–2

Gól: Miklós Sándor, Péter Botond

Miklós Steel–Bunda 4–2

Gól: Kovács Sándor, Kovács Levente 2, Mezei Zsolt, illetve Demeter Tamás, Simó Magor

Bögöz–UFF (halasztva)

Sörbarátok–Amigo&Intercost (halasztva)

Sporting–Autogroup Simó 0–3 (megnemjelenés)

Transylvanicum–Mobility 3–1

Gól: Geréb Levente 2, Stefan Károly, illetve Bencze Ferenc

Vasas–Örökifjak 1–4

Gól: Máté Attila, illetve Botorok János 2, Nagy András, György István

Amigo&Intercost–Sporting 1–7

Gól: Györgydeák Ernő, illetve Gudor Elemér 3, Bindea Dániel, Kiss Aladár, Nagy Zoltán, Pál Zoltán

Autogroup Simó–Transylvanicum 2–1

Gól: Ádámosi Béla, Ilyés Zsolt, illetve Geréb Levente

Jövő héten a Tavasz Kupa keretén belül lépnek pályára a csapatok. A menetrendet ide kattintva nézhetik meg.