Sport » Minifoci

A Miklós Steel nyerte a Szent István-kupát

Kispályás labdarúgó tornát nyert a Miklós Steel, fociztak az önkormányzatok és az újságírók is.

tufi 3

Tudod, hova került a legértékesebb trófea?

Ötödik alkalommal került sor a Tusványosi Fináléra,...
minifoci2016

Megmentenék a minifocit, ezért egynapos tornával “tiltakoztak”

Nem a minifocipályán játszottak, de ennek nyomós oka...

Lehet jelentkezni a városi minifoci-bajnokságra

Turnérendszerben szerveznék a minifocibajnokság őszi...

szentistvankupa
A győztes csapat
2014. augusztus 17., 19:13

A Septimiában hat csapat részvételével megrendezett kispályás fociturné döntőjében a Miklós Steel és az IPSE 1-1-es döntetlen után büntetőkkel döntötték el az idei győztest, az eredmény 8-7 lett a Miklós Steel javára. Harmadik helyen a Diesel együttese végzett, a kisdöntőben 5-1-re győzte le a Bundát.

A sportcsarnok melletti kispályán szintén hat csapat vett részt az Önkormányzatok Kupáján, ezt a székelykeresztúriak nyerték, a döntőben 2-1-re megverték Csíkszeredát, harmadik helyen a házigazda udvarhelyi városháza csapata végzett, 1-0-ra nyert Szentegyháza ellen.

Fociztak az újságírók is, a házigazda udvarhelyiek mellett a háromszéki és csíkszeredai újságírókból, rádiósokból, tévésekből álló csapatok mellett a Marosvásárhelyi MÚRE együttese is részt vett, mindhárom ellenfelét kategorikusan felülmúlva nyerte a négyes tornát.