Megmentenék a minifocit, ezért egynapos tornával “tiltakoztak”

Lehet jelentkezni a városi minifoci-bajnokságra

IMGP9855
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. június 15., 17:32
7 hozzászólás.

A héten befejeződik a városi minfoci bajnokság tavaszi szakasz, ezzel megkezdődik a rájátszás. A play-off-ban az őszi, illetve a tavaszi bajnokság mérkőzésin összegyűjtött pontszám alapján kialakult sorrendet figyelembe véve fognak zajlani a mérkőzések. Az első nyolc csapat mehet tovább, ahol első körben az első csapat az utolsóval, a második a hetedikkel, a harmadik a hatodikkal és a negyedik az ötödikkel fog megmérkőzni. A továbbjutáshoz két nyert meccs szükséges. IMGP9862
A mérkőzések 2x25 percet tartanak, egyenlő eredmény esetén a játék végének pillanatában pályán lévő öt-öt játékos sorra rúg büntetőt. Ha így is egyforma eredmény születik, akkor addig megy körbe a büntető rúgása, amíg eldől ki a jobb (vagy a kitartóbb).

Az eddig begyűjtött sárga lapok törlődnek, a rájátszásban begyűjtött két sárga egy forduló pihenőt jelent. A piros lapos eltiltás továbbra is érvényben van. A rájátszás első mérkőzése (1.-8.) szerdán 19 órától kezdődik, majd a következő meccs 20 órától lesz. Hasonlóan folytatódik a játék csütörtökön, amikor a 3.-6., 4.-5. helyezettek játszanak. A második összecsapásra jövő hétfőn (19 óra 1.-8., 20 óra 2.-7.) és kedden (19 óra 3.-6., 20 óra 4.-5.) kerül sor. Az első nyolc csapat végleges helyét még befolyásolja a mai mérkőzés, de a jelenlegi állás megtekinthető ide kattintva.