Sport » Minifoci

Minifoci: megvannak a továbbjutók

Izgalmas és időnként indulatos játékok után az elmúlt két hétben lejátszott mérkőzések alapján megvannak a továbbjutó csapatok.

tufi 3

Tudod, hova került a legértékesebb trófea?

Ötödik alkalommal került sor a Tusványosi Fináléra,...
minifoci2016

Megmentenék a minifocit, ezért egynapos tornával “tiltakoztak”

Nem a minifocipályán játszottak, de ennek nyomós oka...

Lehet jelentkezni a városi minifoci-bajnokságra

Turnérendszerben szerveznék a minifocibajnokság őszi...

IMGP1025
IMGP1025
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. június 28., 08:47

Két győztes mérkőzés, ez a továbbjutás feltétele. Két hete lejártak a negyeddöntő első mérkőzései, amíg a múlt hét folyamán a másodikat játszották. A Sporting kontra Famos mérkőzést leszámítva a többi csapatnak elegendő volt a két összecsapás, hogy kiderüljön ki a jobb. A harmadik meccset szombaton játszották, ahol 0-0 után következtek a hét méteres rúgások. Itt a Sportingnak 12-11-el sikerült felül kerekedni, így ő a továbbjutó. A mérkőzések tétje egyre nagyobb így sajnos az indulatosság és a szabálytalankodások is el-elharapódznak a pályán. A továbbjutott csapatok következő mérkőzései:

IPSE – U.F.F. 9-1 (6-1)
Gólszerzők: Gudor Elemér 3, Miklos Sándor 4., Gagiu Zsolt 2, illetve Baczó Miklós

Kedd
Eco-E./Kacsasz – Bunda 1-6 (0-3)
Gólszerzők: Trinfuj Sándor, illetve Képíró Róbert 3, Bírtalan Szabolcs 2, Kovács Alpár
Piros: Szőcs Róbert, Bálint Vencel

Sporting – Famos 2-0 (2-0)
Gólszerzők: Balázsi Ferenc, Kiss Aladár
Sárga: Páll Zoltán, Bakó Attila
Piros: Bakó Attila