Hargita megyei Román Kupa első forduló

A labdarúgó Románia Kupa Hargita megyei szakasza első fordulójának mérkőzéseit játszották vasárnap.

szentpalvasas2
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. március 15., 10:14
3 hozzászólás.

Nem kedvezett a hétvégi időjárás a Hargita megyei Román Kupa első fordulójában részt vevő csapatoknak. Még így, a zord időjárás ellenére is lejátszották a meccsek nagy részét. Hó ugyan nem volt, de a hideg szél a homorodszentpáliakat sem kímélete, akik a Szentegyházi Vasast látták vendégül. A javarészt fiatalokból álló hazai csapat nem tudott az összeszokott Vasas ellenfele lenni, de nem hagyták magukat. A kimérten játszó vendégek hat gólt rúgtak az első félidőben és ugyancsak hatot a másodikban, amíg a Homoródszentpáli Radicza egy amolyan becsületbeli góllal tudott előrukkolni. Az izgalmas meccsnek nem mondható találkozó jó bemelegítés volt mindkét csapatnak a szezonkezdésre.

Homoródszentpáli Radicza – Szentegyházi Vasas 1-12 (1-6)

Gólszerzők: Máthé Domokos (39.), illetve Mag Árpád (5., 28., 42., 60., 87.), Knobloch Zoltán (15., 20., 50., 55.), Szőcs Róbert (18.), Lőrincz István (80.), Mezei Zsolt (86.)
Sárga: Kovács Attila 11., Demeter László 88.