Sport » Egyéb sport

A Roseal nyerte a városi síbajnokságot

Az utolsó fordulót a Szuper Vadmotoros csapata nyerte, de a bajnok a Roseal lett.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

RosealSicsapat
A Roseal sízői bizonyultak idén a legjobbnak
2014. március 24., 14:44

A városi alpesi síbajnokság harmadik, egyben utolsó fordulóját szombaton tartották a Madarasi Hargita Nagy Mihály-pályáján: a Szuper Vadmotorosok csapata szervezésében három csapat 62 versenyzője állt rajthoz.

A versenyt a házigazdák nyerték, de a három forduló után a Roseal lett az idei bajnokcsapat.

Eredmények

Nők

Csillag Hölgyek:

1. Szikszai Réka (Jómadarak), 2. Sófalvi Ágnes (Roseal), 3. Both Emese (Roseal)

Hölgyek:

1. Szabó Katalin (Szuper Vadmotoros), 2. Páll Júlia (Jómadarak), 3. Máté Emilia (Szuper Vadmotoros)

Nők:

1. Szikszai Kata (Jómadarak), 2. Máté Nóra (Szuper Vadmotoros), 3. Keszler Erika (Roseal)

Veteránok:

1. Keszler Károly (Roseal), 2. Bartus István (Szuper Vadmotoros), 3. Halmen Péter (Szuper Vadmotoros)

Öregfiúk:

1. Török Zoltán (Roseal), 2. Mike Levente (Roseal), 3. Kiss Aladár (Roseal)

Férfiak:

1. Máré Bence (Szuper Vadmotoros), 2. Lázár Árpád (Szuper Vadmotoros), 3. Major Tamás (Jómadarak)

3. Jómadarak 255,5 hibapont

Az év sízője (nők): 1. Kiss Anna 66 p, 2. Sándor Évike 61 p, 3. Szabó Katalin (Szuper Vadmotoros) 45 p, 4. László Réka 41 p, 5. Szikszai Kata (Jómadarak) 40 p, 6. Ferenczy Zselyke 39 p, 7. Szikszai Zsuzsa 38 p, 8. Szikszai Réka 37 p, 9. Pataky Zsuzsa Anna (Roseal) 33 p, 10. Máté Emilia (Szuper Vadmotoros) 32 p.

A 2014-es év Reménysége díjat Sándor Évike kapta.

Az év sízője (férfiak): 1. Török Zoltán (Roseal) 128 p, 2. Mike Levente (Roseal) 113 p, 3. Major Tamás (Jómadarak) 109,5 p, 4. Csendőr János (Jómadarak) 109 p, 5. Kiss Aladár (Roseal) 107 p, 6. Sándor Mátyás (Szuper Vadmotoros) 103 p, 7. Keszler Károly (Roseal) 91 p, 8. Ilyés Attila 87 p, 9. Máté Bence és Ferency Apor 83 p.

A 2014-es év reménysége díjat Ilyés Attila kapta.

A 2014-es síbajnokság négy fordulója alatt 66 férfi (apró kategóriától a veterán kategóriáig) és 33 nő (apró kategóriától a csillag hölgy kategóriáig) indult legalább egy futamon, átlag 66 versenyző futamonként.