Az angolok megszórták Panamát, Kolumbia pedig a lengyeleket

Vasárnap is rengeteg találatot jegyeztek az oroszországi világbajnokságon, pontosan tizennégyet. Kattints a gólokért.

harry-kane-panama-ap
Harry Kane mesterhármast szerzett Panama ellen.
szerkesztoÍRTA: UH.RO
2018. június 25., 16:26

A G csoport második körében Anglia már a félidőben öt góllal vezetett Panama ellen, a vége 6–1 lett. Az angolok tovább jutottak a csoportból, de fontos kilencven perc volt Panama válogatottjának is ez a mérkőzés, hiszen megszerezték történelmük első világbajnoki gólját.

Két forduló után Anglia és Belgium áll a csoport élén, mindkettőjüknek hat pontja van, nyolc rúgott, illetve két kapott gólja. A csoportelsőségért egymás ellen játszanak csütörtökön este.

460x276-comkim1

A H csoportban JapánSzenegál és LengyelországKolumbia találkozókat rendeztek. Az első találkozó 2–2-es döntetlennel ért véget, míg a másodikon Kolumbia 3–0-ra tudott győzni. A lengyelek így biztosan nem lesznek ott a nyolcaddöntőben. Japán és Szenegál egyaránt négy ponttal állnak az utolsó kör előtt a továbbjutást jelentő helyeken, Kolumbia három ponttal követi őket.

Az utolsó fordulóban a Szenegál–Kolumbia és Lengyelország–Japán találkozókat rendezik. A pont nélküli lengyeleknek a továbbjutás szempontjából nincs tétje a mérkőzésnek, míg a másik három együttes a továbbjutásért játszik majd.