Körzeti bajnokság: C csoport

Kápolnásfalun leikszelt Korond, Hodgyában nyert Szentmárton, Siménfalvát vert Farcád II csapata.

IMG_0248
IMG_0248
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. október 25., 18:43

Zetelaka gólgazdag mérkőzésen nyert Galambfalva otthonában. A vendégek kettővel vezettek szünetben (2-4), majd a másodikban még négyszer sikerült bevenniük a hazaiak hálóját, amire csak egyel tudtak válaszolni a galambfalviak.

IMG_0248

A forduló rangadóján Kápolnásfalu Korondot fogadta, gólnélküli döntetlennel zárult a mérkőzés. Homoródszentmárton kétgólos hátrányból fordított, végül 5-2-re tudott nyerni, továbbra is vezeti a ranglistát. Az a Farcád II van a nyomában, amely Siménfalvát verte el 4-0 arányban.

Máréfalva hazai pályán csak nehezen győzte le a Gagyi Expressz csapatát, 2-2-es félidei eredmény után a vendégek jutottak előnyhöz a második játékrész közepe fele, de a máréfalviak meg tudták fordítani az állást, és végül 4-3-ra nyertek.

C csoport, 10. forduló, 15:30 óra:
Farcád II-Siménfalva 4-0
Máréfalva-Gagyi Expressz 4-3
Kápolnásfalu-Korondi Ifjúság 0-0
Hodgya-Homoródszentmárton 2-5
Nagygalambfalva II-Zetelaka II 3-8
Felsőboldogfalva-Homoródszentpéter 3-1

A tabella állása megtekinthető a sporteredmények kategóriában.