Sport » Futsal

Tízzel kaptak ki Farkaslakán

A megyei teremlabdarúgó bajnokság 8. fordulójában a Székelyhon tízgólos vereséget szenvedett.

futsalweekmagyarbosznia

Góllal mutatkozott be a székely játékos a magyar válogatottban (videó)

Két székely játékost hívtak be a magyar...
valogatott

A teremfoci nagyágyúi jönnek Székelyudvarhelyre

A kétszeres világbajnok, illetve hétszeres...
CSC 0183

Teremfoci: Székelyudvarhelyi FK–Temesvári Informatica (ÉLŐ)

Nem tudsz ott lenni a városi sportcsarnokban a teremfoci...

IMG_7776
IMG_7776
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2010. február 28., 12:31

Tegnap  este Farkaslakán fogadta a Székelyhon a helybeli csapatot. A megyei futsal bajnokságban a mérkőzés előtt még egyforma pontszámmal rendelkeztek a felek, azonban sima mérkőzésen nyert Farkaslaka és három ponttal elhúzott az udvarhelyiektől.

Az első félidőben még elég szoros volt az állás, csak három góllal vezetett a hazai környezetben játszó Farkaslaka (szünetben 1-4-es eredménnyel mentek pihenni), azonban a második játékrészben nem bírta a tempót a Székelyhon, és csúnya vereséget szenvedett. Nem volt teljes keretük az udvarhelyieknek, mindössze egy cserével rendelkeztek, és ezt az ellenfél ügyesen kihasználta. Végül tízgólos különbséggel nyert Farkaslaka.

Székelyhon.ro – Farkaslaka 5-15
Gólszerzők:
Katona Zoltán 2, Baczó Miklós, Jakab Árpád és Herman Örs 1-1, illetve Orbán Vilmos és Bíró Szilárd 3-3, Sipos Árpád és Jakab István 2-2, Orbán István, Magyari Zsolt, Sebestyén Lajos, Kovács Szilveszter 1-1, Baczó Miklós (öngól).

A ranglista megtekinthető a sporteredmények kategóriában.