Maradt a dobogón az IPSE

Az elmúlt hétvégén újabb teremtornát rendeztek a futsal 2. Ligában. A Székelyudvarhelyi Infopress SE egy győzelmet és egy vereséget jegyzett, továbbra is ott van az élmezőnyben.

Futsal_2011_12/ipse_torna_okt2
2011. november 15., 09:26

Nem volt könnyű dolga a Botorok János által felkészített együttesnek a Gyergyószárhegyen rendezett torna előtt: elsőre a házigazda Gyergyószentmiklóssal néztek farkasszemet. Főképp a második félidőben nyújtott játékuknak köszönhetően lelépték az ellenfelet.

A másik találkozón is jól teljesítettek az udvarhelyiek, bár a listavezető Marosvásárhely II volt az ellenlábas. A szünetben vezettek ellene, sőt a másodikban emberelőnyben is játszhattak, miután pirosat kapott a kapusuk. A végjátékban viszont öt mezőnyjátékossal rohamozta meg a Maros-parti gárda az Infopress SE-t, ez pedig végzetesnek bizonyult.

Az edző, Botorok János a tornát értékelve elmondta: „Mindkét meccsen jól teljesítettünk, most már tényleg bíztatóak a jelek. Az első találkozón kijött az, hogy mi már tapasztaltabbak vagyunk. A másodikon pedig, hogy ellenfelünk többet edz. A rájátszásba való bejutás, vagyis az első négy hely egyikének megszerzése marad továbbra is a reális cél".

Az udvarhelyiek a harmadik helyről várják a folytatást, de a pontvadászat igencsak kiegyensúlyozott. A csapat ezúttal mond köszönetet a támogatóinak: Media Logistics, No Fate, Eko Papír, Infopress Group, Comkim, Eko Caffe.

Teremlabdarúgó 2. Liga, negyedik teremtorna, Gyergyószárhegy

7. forduló:
Székelyudvarhelyi Infopress SE–Gyergyószentmiklós 7–2 (3–1)
Gól: Dénes, Gergely 2-2, Miklós, Bak, Fodor.

8. forduló:
Székelyudvarhelyi IPSE–Marosvásárhely II 7–12 (4–3)
Gól: Gergely 4, Miklós, Gagiu, Fodor.

Az élmezőny: 1. Marosvásárhely 19 pont, 2. Turnu Măgurele 15 (53–36), 3. IPSE 15 (41–40), 4. Iaşi 15 (44–49).