Az IPSE nyerte a nyitómeccset

Kezdetét vette a megyei teremlabdarúgó bajnokság, az első mérkőzésen Farkaslaka kikapott az Infopress SE-től.

IMG_3649
IMG_3649
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. december 05., 20:16
5 hozzászólás.

A tavalyi bronzérmes IPSE a negyedik Farkaslaka otthonába látogatott szombaton. A hazaiak jutottak először vezetéshez, de hamar megfordította a találkozót az Infopress. Ezután növelte előnyét a vendégegyüttes, majd. A szünetig hatot rúgtak a nyomdászok, erre csak kettővel tudtak válaszolni a farkaslakiak.

IMG_3649

Pörgősebben kezdte a második félidőt a vendéglátó csapat, de nem jött ki nekik a lépés, végül 10-4 arányban kikapott Farkaslaka.

Farkaslaka – Infopress SE 4-10
Gólszerzők: Ambrus Szász László 2, Pál Róbert 1, Fancsali Levente 1, illetve Gudor Elemér és Boér Attila 3-3, Dénes Barna 1, Miklós Sándor 1, Miklós Sándor 1, Szőcs József 1.