Sport » Körzeti

Körzeti: a Sporting révbe ért

Négy fordulóval az Udvarhely körzeti labdarúgó-bajnokság vége előtt elhódította a bajnoki címet az Udvarhelyi Sporting.

fotó: Sinka-Király Levente

Egyre izgalmasabb lesz a megyei bajnokság

Főleg, ha megnézik a táblázatokat. És főleg, ha jól...
fiatfalva sporting6

Melyik focimeccset várjátok?

Nagy a választék! A negyedik, ötödik és a hatodik...
lovete2017

Idén a lövéteiek voltak a legjobbak a teremben

Három nap, 28 csapat, 58 meccs: a sportcsarnokban...

sporting bajnokcsapat
Fotó: Sinka-Király Levente.
2013. május 16., 09:17
7 hozzászólás.

Szerda délután az A csoportból előrehozott meccsen lépett pályára az Udvarhelyi Sporting. A sétatéri stadionban a Korondi SE volt az ellenlábas, a meccs tétje a bajnoki cím bebiztosítása volt a házigazdáknak.

Meggyőző fölénnyel húzta be a Sporting a győzelmet, féltucatot lőtt ellenfelének a 22. játéknaphoz tartozó összecsapáson. Mivel ezzel a diadallal 18 pont lett az előnye a második helyezett Farcádi SE-vel szemben – akinek öt meccse van hátra –, előnye már behozhatatlan.

A tavalyi második helyét követően az Udvarhelyi Sporting fennállása során először hódította el az aranyérmet a körzetiben.

Labdarúgó Udvarhely körzeti bajnokság, 22. forduló:

Udvarhelyi Sporting–Korondi SE 6–1 (2-0)

Gól: Szőcs László (30., 40.), Miklós Sándor (51., 58.), Bak István (78.), Gagiu Zsolt (87.), illetve Ambrus Zoltán (73.).