Sport » Körzeti

Megkapta a Sporting az érmeket

Zárult az Udvarhely körzeti labdarúgó-bajnokság 2012/13-as idénye. Az utolsó fordulót követően díjazott a szakbizottság.

fotó: Sinka-Király Levente

Egyre izgalmasabb lesz a megyei bajnokság

Főleg, ha megnézik a táblázatokat. És főleg, ha jól...
fiatfalva sporting6

Melyik focimeccset várjátok?

Nagy a választék! A negyedik, ötödik és a hatodik...
lovete2017

Idén a lövéteiek voltak a legjobbak a teremben

Három nap, 28 csapat, 58 meccs: a sportcsarnokban...

sporting, díjáradó, körzeti
Fotó: Kakasy Botond.
2013. június 17., 15:27

Az idei kiírás nem hozott annyi izgalmat, mint az egy évvel ezelőtti. Akkor csupán az utolsó fordulóban dőlt el, hogy a Farcádi SE lett a bajnok az Udvarhelyi Sporting előtt. Idén már jó pár játéknappal a pontvadászat lejárta előtt eldőlt, hogy a Sporting előnye behozhatatlan. Az udvarhelyiek meggyőző fölénnyel nyertek, ráadásul úgy, hogy ki sem kaptak ebben az évadban.

A szombati, Zeteleka elleni összecsapást követően vehették át az érmeket és kupát a szervező szakbiztottságtól.

sporting, körzeti, díjátadó

Az A csoport második helyén a Farkaslaka zárt, megelőzve három ponttal a tavalyi bajnokot. Jövőre egy osztállyal lennebb szerepel a Zetelaka.

A B csoportból a Szentegyháza jutott fel, míg az Alsóboldogfalva esett ki, a C-ből pedig a Farcád II végzett az első helyen.