Sport » Körzeti

Körzeti: a tizenegyedik forduló eredményei

Szombaton és vasárnap a tizenegyedik fordulóval folytatódik a körzeti bajnokság. Az eredményeket kattintás után nézhetik meg.

fotó: Sinka-Király Levente

Egyre izgalmasabb lesz a megyei bajnokság

Főleg, ha megnézik a táblázatokat. És főleg, ha jól...
fiatfalva sporting6

Melyik focimeccset várjátok?

Nagy a választék! A negyedik, ötödik és a hatodik...
lovete2017

Idén a lövéteiek voltak a legjobbak a teremben

Három nap, 28 csapat, 58 meccs: a sportcsarnokban...

sporting hetedik
Fotó: Sinka-Király Levente (archív)
szerkesztoÍRTA: SINKA-KIRÁLY LEVENTE
2015. november 15., 10:57
2 hozzászólás.

Megtalálta a góllövői cipőit az A csoportban a Sporting csapata. Szombaton délután Zetelakát fogadták a műgyepes pályán, és már az első félidőben féltucat góllal eldöntötték a három pont sorsát. A vége 8–1 lett a hazaiak javára.
Az újonc Felsőboldogfalva Szentegyházát győzte le a szombati találkozón.
A B csoportban a listavezető Agyagfalva a kápolnásiak ellen gyűjtötte be a három pontot. A második helyezett Székelyderzs tizenegy gólos találkozón győzte le Alsóboldogfalvát. A harmadik helyezett Nagygalambfalva II hazai pályán szenvedett vereséget. entpál
A C csoport Nyikó-menti rangadóján vendéggyőzelem született. A kobátfalviak Siménfalván szerezték meg a három pontot, ennek köszönhetően feljöttek a dobogó második fokára.
Székelyvarság később játszotta találkozóját, úz újabb három pontot és tizenegyedik győzelmüket ünnepelhették Alsósófalván.
Az A csoportban Betfalvát egy gól különbséggel tudta csak legyőzni az első helyezett Nagygalambfalva. A második helyen álló Lövéte sima győzelmet szerzett a malomfalviak otthonában, akárcsak a harmadik helyen álló Farkaslaka. Utóbbiak a Korond SE csapatának nyolc gólt lőve szerezték meg a három pontot.