Sport » Körzeti

Körzeti: a tizenharmadik forduló eredményei

Hétvégén a tizenharmadik fordulóval folytatódik a körzeti bajnokság. Az eredményeket kattintás után nézhetik meg.

fotó: Sinka-Király Levente

Egyre izgalmasabb lesz a megyei bajnokság

Főleg, ha megnézik a táblázatokat. És főleg, ha jól...
fiatfalva sporting6

Melyik focimeccset várjátok?

Nagy a választék! A negyedik, ötödik és a hatodik...
lovete2017

Idén a lövéteiek voltak a legjobbak a teremben

Három nap, 28 csapat, 58 meccs: a sportcsarnokban...

betfalva bogoz1
Fotó: Sinka-Király Levente
szerkesztoÍRTA: SINKA-KIRÁLY LEVENTE
2015. november 29., 09:54

Szombaton öt találkozót rendeztek az Udvarhely körzeti labdarúgó-bajnokságban. Az A csoport rangadóján Farkaslaka a második helyezett Lövétét fogadta. A találkozó első részében kétszer is betaláltak a hazaiak, igaz, hogy egyszer a saját kapujukba. A pihenőt követően a hazaiak egyik védőjét piros lappal kiállították, ez nagyban megpecsételte a három pont sorsát. A lövéteiek két találattal büntettek, erre csak egyszer tudott válaszolni a címvédő. Megérdemelt győzelmet szerzett Lövéte, aki így továbbra is szorosan ott van Nagygalambfalva nyomában. Utóbbiak Szentléleken szerezték meg a három pontot egy másik szombati találkozón.

A B csoportban könnyű dolga volt a listavezető Agyagfalvának. A vendég zetelakiak nyolc játékossal érkeztek a találkozóra, közülük ketten lesérültek a 26. percig. A játékvezető véget vetett a találkozónak, ekkor már 9–0 volt a hazaiak javára.

A C csoportban továbbra is remek formában játszik Székelyvarság, ezúttal idegenben szereztek győzelmet. Hét pont előnnyel várhatják a tavaszi fordulók kezdetét. Az őt követő Kobátfalva idegenben gyűjtütte be a három pontot, a harmadik helyezett Szentpál idegenben, a siménfalviak otthonában szenvedtek vereséget, így  akét együttes helyet cserélt a tabellán.