Sport » Körzeti

Vendéggyőzelmek születtek a kupamérkőzéseken

Öt találkozót rendeztek vasárnap a körzetis csapatoknak. Egy kupamérkőzésen hosszabbítás döntött a továbbjutóról.

fotó: Sinka-Király Levente

Egyre izgalmasabb lesz a megyei bajnokság

Főleg, ha megnézik a táblázatokat. És főleg, ha jól...
fiatfalva sporting6

Melyik focimeccset várjátok?

Nagy a választék! A negyedik, ötödik és a hatodik...
lovete2017

Idén a lövéteiek voltak a legjobbak a teremben

Három nap, 28 csapat, 58 meccs: a sportcsarnokban...

alsoboldogfalva szentabraham kupa
Alsóboldogfalván 120 percet tartott a találkozó. Fotók: Pál Árpád és Sinka-Király Levente
szerkesztoÍRTA: SINKA-KIRÁLY LEVENTE
2015. december 06., 16:40

Vasárnap délután az Udvarhely körzeti labdarúgó-bajnokság B csoportjának 12. fordulójából bepótolt Csekefalva–Nagygalambfalva II találkozójával fejeződött be a bajnoki pontvadászat őszi idénye. A vendégek minimum 11 góllal kellett volna megnyerjék a találkozót ahhoz, hogy előzni tudjanak a tabellán. Nemcsak a gólok nem lettek meg, de a három pont is a csekefalviak otthonában maradt.

foci

További négy találkozót rendeztek a Román Kupa Hargita megyei szakaszában is. A malomfalviak Szentlélek otthonában harcolták ki a továbbjutást. Az egygólos találkozóra rengetegen kíváncsiak voltak, a vendégek érezhették jobban a ,,hazai környezetet''. A paprikás hangulatban lejátszott találkozó egyetlen gólját az első félidőben szerezte a vendégcsapat.

alsoboldogfalva szentabraham kupa2

A Bögöz–Sporting találkozón már az első félidőben eldőlt a továbbjutó kiléte. Lövéte a felsőboldogfalviak otthonában harcolta ki a továbbjutást 0–0-ás félidőt követően.
Alsóboldogfalván hosszabbításra volt szükség a szentábrahámiak továbbjutásához. A rendes játékidőben 2–2 volt az eredmény. A kétszer negyedórás ráadást emberelőnyben játszották a vendégek, mivel az egyik hazai játékos nem tudta folytatni a találkozót és cserelehetőségük sem maradt. Ezt jól használták ki a szentábrahámiak, háromszor is eredményesek voltak.