Sport » Kosárlabda

Megismétlődik a kosárdöntő

Hátrányból fordítva nyert az Ati HB a Bivalyok ellen, így ott van a döntőben, ahol ellenfele a Villy lesz.

emdkk-2

Három napig pattog a kosárlabda a sportcsarnokban

Tíz csapat, három nap, sok-sok kosár és futás. Újra...
emdkk-2

A Kinder nyerte az EMDKK-t

Nagy harc volt a döntőben, az udvarhelyi csapat...
emdkk-1

Elődöntős az egyik udvarhelyi csapat az EMDKK-n

Folytatódott az év végi kosárlabda-torna a...

kosarlabda
Az Ati HB megvédheti címét.
2013. május 31., 15:39

A harmadik összecsapás döntött arról, hogy ki jut be a városi férfi kosárlabda-bajnokság fináléjába. A Villy simán teljesítette a kötelezőt, az InterProdot verte. A másik ágon a címvédő Ati HB és a Bivalyok csaptak össze. Az első párharcot utóbbiak nyerték, aztán az atisok egyenlítettek.

A harmadik meccsen a nagyszünetig kiegyenlített volt a harc, aztán a folytatásban diadalmaskodott a bajnokcsapat, így 2–1-re nyert, bejutott a döntőbe.

A finálé első párharcát vasárnap 19 óra 30 perctől rendezik a Rákóczi Centerben, 18 órától a kisdöntőt játsszák.

Városi kosárlabda-bajnokság, elődöntő, 3. meccs:

Ati HB–Bivalyok 65:53 (17:12, 14:16, 17:9, 17:16)

Pontszerzők: Tóth Károly 19, Kassay Attila 16, Erőss István 13, Both Hunor, Lőrincz Tamás 6-6, Both József 4, ifj. Lukácsi Csaba 1, illetve Farkas Zoltán 21, Kovács Szabolcs 16, András Levente 7, Gagyi Róbert 4, Balázsy Jenő 3, Végh Hunor 2