Sport » Minifoci

Kupával zárják a minifociidényt

A címvédő nyert az utolsó játéknapon, de így is az ezüstérmes lett az őszi bajnok. A kupameccsekre bevonulnak a sportcsarnokba.

tufi 3

Tudod, hova került a legértékesebb trófea?

Ötödik alkalommal került sor a Tusványosi Fináléra,...
minifoci2016

Megmentenék a minifocit, ezért egynapos tornával “tiltakoztak”

Nem a minifocipályán játszottak, de ennek nyomós oka...

Lehet jelentkezni a városi minifoci-bajnokságra

Turnérendszerben szerveznék a minifocibajnokság őszi...

minifoci, városi bajnoksag
Fotó: Kakasy Botond.
2013. november 27., 16:18

Három együttes csatájáról szólt a városi minifoci-bajnokság őszi idénye. A tavalyi bajnok Góbék nem kapott ki, két találkozója is döntetlennel végződött, az utolsó játéknapon pedig megismétlődött az előző kiírás döntője. Az Infopress SE ellen léptek pályára, addig pedig ellenlábasuk százszázalékos mutatóval rendelkezett.

A párharcot 2–1-re a góbésok nyerték, de így is az IPSE telelhet ki a tabella élén. A dobogó harmadik fokára a Miklós Steel állhatott, a három együttest csupán három pont választja el egymástól, így szinte biztos, hogy ott lesznek a rájátszásban. A negyedik helyért óriási a harc.

A tavaszi idény előreláthatóan március végén veszi kezdetét, de addig is megtartják az Őszi Kupát. A november 30-ai, szombati tornán részt vesznek a városi bajnokságban, illetve a 35 éven felüli pontvadászatban szereplő csapatok egyaránt. A helyszín a városi sportcsarnok, a meccset időtartama kétszer 15 perc.

Az őszi idény eredményeit, állását itt találják.