Sport » Minifoci

Az IPSE nyerte a Septimia Kupát

Hét sportágban mérték össze a rátermettségüket az udvarhelyiek és a környékbeliek, de kétségkívül a kispályás foci volt a legnépszerűbb.

tufi 3

Tudod, hova került a legértékesebb trófea?

Ötödik alkalommal került sor a Tusványosi Fináléra,...
minifoci2016

Megmentenék a minifocit, ezért egynapos tornával “tiltakoztak”

Nem a minifocipályán játszottak, de ennek nyomós oka...

Lehet jelentkezni a városi minifoci-bajnokságra

Turnérendszerben szerveznék a minifocibajnokság őszi...

IPSEseptimiakupa
Végigverte a mezőnyt az IPSE csapata
szerkesztoÍRTA: UH.RO
2016. július 13., 12:44

A 7. Septimia labdarúgó kupára 21 csapat nevezett be, a torna megkezdése előtt a szervezők "megfésülték" a Septimia műgyepes pályáját, illetve a kapukra is új hálók kerültek. A 21 csapatot három ötös, illetve egy hatos csoportba sorsolták, a csoportmeccsek péntek déltől vasárnap délig zajlottak. Minden csoportból az első két helyezett jutott a negyeddöntőbe. A 6+1-es csapatokkal, 2x15 perces meccsekből álló tornán nemcsak helyi és környékbeli együttesek vettek részt, hanem távolabbi településekről is jöttek csapatok, pl. Marosvásárhelyről is.

A későbbi győztes IPSE a csoportot veretlenül nyerte, a Hosszabbítást 9-0-ra, az Ambíció SE-t 6-0-ra, az Inforeget 4-0-ra, a Kolozsvári Góbékat 7-2-re verte meg. A negyeddöntőben a Marosvásárhelyi FRADY hajtott fejet a gárda előtt, majd az elődöntőben a Korondi Ifjúságot verték 4-1-re. A döntőt a Csíkszerdai Imperial Wet ellen játszotta az IPSE csapata, nagy küzdelemben 3-2-re győzött az udvarhelyi gárda. A gólkirályi címet az ezüstérmes csapatból Csűrös Attila szerezte meg.