Sport » Minifoci

Kupahét a minifocisoknál

Ezen a héten rendezik a városi minifoci bajnokság kupaküzdelmeinek negyed, illetve elődöntőit. Természetesen ezzel párhuzamosan folytatódik a pontvadászat is.

tufi 3

Tudod, hova került a legértékesebb trófea?

Ötödik alkalommal került sor a Tusványosi Fináléra,...
minifoci2016

Megmentenék a minifocit, ezért egynapos tornával “tiltakoztak”

Nem a minifocipályán játszottak, de ennek nyomós oka...

Lehet jelentkezni a városi minifoci-bajnokságra

Turnérendszerben szerveznék a minifocibajnokság őszi...

Minifoci_tavasz_5het
2011. május 23., 16:26

Az elmúlt héten megszerezte tavaszi idénybeli első győzelmét a Retró Pub. A 18+ együttese csupán négy mezőnyjátékossal tudott kiállni a Táborral szemben, ez pedig meg is látszott az eredményen. A 35 éven felüliek bajnokságában is jó meccset hozott a Sörbarátok és a Derby közötti párharc.

Ami az idei Minifoci Kupa negyeddöntőinek időpontját illeti, a szervezők tájékoztatása szerint a következő lesz a menetrend. Május 23-én 21 órától az Infopress SE–Omnibus, május 25-én 20 órától a Tábor–Góbék, 21 órától a Szalon–Küküllő meccseket rendezik. Május 26-án 20 órától az Autógroup Simó–Sporting összecsapásra kerül sor. Az elődöntők időpontjai változatlanok maradtak, azokat pénteken rendezik.

Városi minifoci bajnokság, 5. hét:

A1 csoport:
Retró Pub-Bunda 1-4 (1-0)
Gól: Balázs Ferenc, illetve Sala Ferenc 2, Béres Sándor, Pácsi Zoltán.

Góbék-Szalon 3-0 (1-0)
Gól: Kővári Levente, Balázsi Zoltán, Péter Mózes.

UFF-Famos 1-1 (1-1)
Gól: Péter Csaba, illetve Grápa Levente – öngól.

Jager-Kerekerdő 6-2 (3-1)
Gól: Ilyés Zsolt, File István 2-2, Nagy Levente, Hompoth Dezső, illetve Ivan Adrian, Ursu Cristian.

Amigo&Intercost-Autógroup Simó 1-4 (0-2)
Gól: Kiss János, illetve Mihály Lehel 2, Mag Árpád, Kerestély Zsolt.
Kiállítva: Marosi Zoltán (Amigo)

Kerekerdő–Retó Pub 0–6 (0–3)
Gól: Mag Attila, Biás Attila 2-2, Albert Csaba, Császár József.

Autógroup Simó–Jager 3–2 (2–1)
Gól: Péter Imre 2, Mag Árpád, illetve Hompoth Dezső, Sorbán István.

A2 csoport:
Omnibus-Városháza 5-2 (2-0)
Gól: Kovács Sándor 2, Ilyés Richárd, Bálint Vencel, Pál Dénes, illetve Bálint Attila, Luka Csaba.

Eco-Euro/Kacsasza-Küküllő 2-2 (1-1)
Gól: György Levente 2, illetve Ádámosi Béla, Bán Attila.

Sporting-FC Stopli 3-2 (2-0)
Gól: Balázs Ferenc, Berkeczi Attila, Bara Attila, illetve Kovács Attila, Tikosi Zoltán

Tábor-18+ 7-1 (3-0)
Gól: Szabó Attila 3, Lőrincz Szabolcs 2, Fodor József, Vas Róbert, illetve Bíró Botond.

A 35 éven felüliek bajnoksága:
Juventus-Drótkefe 0-5 (0-2)
Gól: Ádámosi Béla 3, Albert István, Asztalos Barna.

Dinamo-Örök Ifjak 0-10 (0-4)
Gól: Dusinszki Sándor 3, György István, Hompoth Dezső 2-2, Nagy Dániel, Nagy András, Berkeczi Attila.

Derby-Sörbarátok 2-3 (2-1)
Gól: Both István, Dobai Zsolt, illetve Andrási Gáspár 2, Nagy Albert.

Transilvanicum-Mobility 3-1 (1-1)
Gól: File István 2, Pálfi Gyula, illetve Czintos Sándor.