Sport » Minifoci

Az Infopress SE kezében a Minifoci Kupa

A városi minifoci-bajnokság idei kupakiírását az Infopress SE hódította el, miután a döntőben büntetőkkel legyőzte a Küküllőt. Megvan az első kizárt csapat is, a Szalon.

tufi 3

Tudod, hova került a legértékesebb trófea?

Ötödik alkalommal került sor a Tusványosi Fináléra,...
minifoci2016

Megmentenék a minifocit, ezért egynapos tornával “tiltakoztak”

Nem a minifocipályán játszottak, de ennek nyomós oka...

Lehet jelentkezni a városi minifoci-bajnokságra

Turnérendszerben szerveznék a minifocibajnokság őszi...

Minifoci_tavasz_8het
2011. június 13., 15:02
4 hozzászólás.

A Minifoci Kupa első kiadását az Infopress SE nyerte, akik a döntőben drámai küzdelemben győzték le a Küküllő együttesét. Utóbbiak cserejátékos nélkül játszották végig a finálét, a sokkal esélyesebb ellenfelük hiába vezetett két góllal a szünetben, a vége előtt egy perccel kiegyenlítettek. A büntetőpárbajban aztán szerencsésebb volt az IPSE.

A pontvadászatban elmaradtak a csütörtöki találkozók, mivel városnapi rendezvény volt a pályán. A szervezők kizárták a Szalon gárdáját, mivel két egymás utáni találkozón nem jelentek meg.

Városi minifoci-bajnokság, 8. hét

A1 csoport:
Szalon–Famos 0–3 (m. n. j.)

Kerekerdő–UFF 1–3 (0–0)
Gól: Garceanu Victor, illetve Vass Imre 2, Esztány Sándor.

Autógroup Simó–Bunda 2–1 (0–0)
Gól: Lőrincz István 2, illetve Buzogány Árpád.

A2 csoport:

Küküllő–Eko Papír 2–3 (1–1)
Gól: Pásztor Tibor, Lőrincz Pál (öngól), illetve Bencze Gyula, Katona Zoltán, Nagy Antal.

Városháza–Sporting 4–3 (2–2)
Gól: Lajos Mózes, Varga Pál, Bálint Attila, Luca Csaba, illetve Geréb Imre, Bindea Dániel, László Ferenc.

Omnibus–Sporting 7–3 (2–1)
Gól: Kovács Sándor 4, Orbán Balázs, Pál Dénes, Menyhárt Győző, illetve Andrási Gáspár 2, Berkeczi Attila.

Tábor–Városháza 9–2 (3–0)
Gól: Fodor József 3, Szabó Attila 2, Nagy Albert, Nagy András, Szakács Szabolcs, Tamási Zoltán, illetve Lajos Mózes, Forró Horatiu.

Infopress SE–Eko Papír 6–4 (3–2)
Gól: Miklós Sándor 3, Dénes Barna 2, Fodor Attila, illetve Péter Tibor, Béla Barna, Ülkei Csaba, Katona Zoltán.

Omnibus–Eco-Euro/Kacsasza 4–3 (1–2)
Gól Orbán Balázs, Kovács Levente, Kovács Sándor, Fejér Gyula, illetve Demeter László 3.

A 35 éven felüliek bajnoksága:
Örök Ifjak–Mobility 3–3 (2–1)
Gól: Hompoth Dezső 3, illetve Borbély István, Csomor Csaba, Mihály Lehel.

Drótkefe–Dinamo 4–1 (1–0)
Gól: Simó Zoltán 2, Albert István, Kerestély József, illetve Puiu Pavel.

Sörbarátok–Juventus 15–1 (4–0)
Gól: Nagy Albert, Péter Imre, Andrási Gáspár 4-4, Béres Zsolt 2, Kovács Imre, illetve Bálint Lóránt.

Mobility–Dinamo 3–0 (m.n.j.)

Minifoci Kupa, döntő:
Infopress SE–Küküllő 3–3 (2–0)
Gól: Demeter Sándor (öngól), Miklós Sándor, Mogoseanu Ciprian (öngól), illetve Kiss Aladár, Mogoseanu Ciprian, Ádámosi Béla.

A bajnokság állása, illetve a soron következő meccsek: A1, A2, 35+.