Sport » Minifoci

Az Autogroup Simó az élen, az IPSE a kupagyőztes

Véget ért a városi minifoci-bajnokság őszi idénye. A pontvadászat első helyén az Autogroup Simó telelhet ki. A kupa őszi kiadását az Infopress SE hódította el.

tufi 3

Tudod, hova került a legértékesebb trófea?

Ötödik alkalommal került sor a Tusványosi Fináléra,...
minifoci2016

Megmentenék a minifocit, ezért egynapos tornával “tiltakoztak”

Nem a minifocipályán játszottak, de ennek nyomós oka...

Lehet jelentkezni a városi minifoci-bajnokságra

Turnérendszerben szerveznék a minifocibajnokság őszi...

2011. november 10., 10:44

A szervezők azon húzása, hogy két értékcsoportra osztották a pontvadászatot az idény kezdetekor jó ötletnek bizonyult, így sokkal érdekesebb összecsapásokat hozott az eddigi városi minifoci-bajnokság. Az őszi szezonban a bajnoki címért harcolók közül egyedül az Autogroup Simó nem kapott ki. Sőt, majd százszázalékos teljesítményt tudhat maga mögött, csupán egy döntetlen csúszott be, az is az utolsó fordulóban.

A bajnok, Infopress SE be kellett érje a második hellyel, de azzal vigasztalódhat, hogy megnyerte a Minifoci Kupa őszi kiírását. A kulcsmomentum az elődöntőben volt, amikor a Góbék ellen hátrányba került, de a rendes játékidőben egyenlítettek. A büntetőknél aztán ők koncentráltak jobban.

Minifoci_2011_12/osz_7het

Fotó: Kakasy Botond

A döntőben a szünetig tartotta magát a meglepetéscsapat: a Bunda az Autogroup Simót búcsúztatta az elődöntőben. A második félidőben teljesen maga javára fordította a meccset az IPSE. A díjátadót december 5-én tartják.

A 35 éven felüliek bajnokságában meggyőző fölénnyel vezet a címvédő Örök Ifjak gárdája. Itt egy meccset a Mobility–Drótkefe párharcot tavaszra halasztottak.

Városi minifoci-bajnokság, 7. hét

A1 csoport:

Infopress SE–Eco-Euro/Kacsasza 4–3 (1–1)
Gól: Gagiu Zsolt, Gudor Elemér, Miklós Sándor, Gergely Tibor, illetve Miklós Sándor (öngól), Trinfuj Sándor, Nagy Attila

Sporting–Retró Pub 3–2 (2–0)
Gól: Hegyi Árpád, Andrási Gáspár, Bindea Dániel, illetve Forró Horatiu, Luka Csaba

A 35 éven felüliek bajnoksága:

Örök Ifjak–Mobility 7–3 (3–1)
Gól: Dusinszki Zoltán 3, György István 2, Hompoth Dezső, Czintos Sándor (öngól), illetve Vass Imre, Vass Szabolcs, Szász András

Transilvanicum–Mobility 2–2 (2–1)
Gól: Geréb Levente, Tikosi László, illetve Borbély Albert, Toró Domokos

Sörbarátok–Juventus 9–1 (4–0)
Gól: Andrási Gáspár 4, Péter Imre 2, Bíró Árpád, Béres Zsolt, Farkas Csaba, illetve Bálint Lóránt

Infopress SE–Tábor 5–1 (2–0)
Gól: Bak István, Fodor Attila, Gergely Tibor, Gagiu Zsolt, Miklós Sándor, illetve Demény Norbert

Omnibus–Autogroup Simó 1–2 (0–1)
Gól: Kovács Levente, illetve Albert István 2

Jager–Bunda 0–3 (m.n.j.)

elődöntők:
Autogroup Simó–Bunda 2–5 (2–2)
Gól: Balázsi Csaba, Péter Imre, illetve Tifán Csaba, Tekeres Zsolt, Kovács Imre (öngól), Szász Ferenc, Béres Sándo

Góbék–Infopress SE 1–1 (0–0), büntetőkkel 4–5
Gól: Hermann Örs, illetve Miklós Sándor

döntő:
Bunda–Infopress SE 1–6 (1–3)
Gól: Tekeres Zsolt, illetve Gudor Elemér, Gergely Tibor 2-2, Bak István, Fodor Attila