Sport » Minifoci

Döcögve indult a minifoci tavaszi idénye

Az elmúlt héten útjára indult a városi minifoci-bajnokság tavaszi idénye. Alig játszottak meccseket, többen is halasztottak. Egy meglepetés így is becsúszott.

tufi 3

Tudod, hova került a legértékesebb trófea?

Ötödik alkalommal került sor a Tusványosi Fináléra,...
minifoci2016

Megmentenék a minifocit, ezért egynapos tornával “tiltakoztak”

Nem a minifocipályán játszottak, de ennek nyomós oka...

Lehet jelentkezni a városi minifoci-bajnokságra

Turnérendszerben szerveznék a minifocibajnokság őszi...

2012. április 10., 15:35

A hosszú téli szünet után az elmúlt héten kezdetét vette városi minifoci-bajnokság tavaszi idénye. A csapatok – főképp a 35 éven felülieknél – nem igazán vették túl komolyan a pontvadászatot. Több találkozó is elmaradt, ezeket a soron következő időpontban pótolják. Egyetlen párharcot sem rendeztek a kupában.

Az első hét mégis hozott egy nagy meglepetést: a téli szünetben több új játékost is igazoló Omnibus legyőzte a bajnoki címvédő Infopress SE-t. Sajnálatos, hogy csak hét gárdával folytatódik az A1 csoport, a Jager ugyanis visszalépett.

Az A2 csoportban a listavezető Bunda csak döntetlent játszott. A Caparol (a régi Famos) nyert, így átvette a vezetést a tabellán.

Városi minifoci-bajnokság, 8. forduló

A1 csoport:

Jager–Tábor 0–3

Amigo&Intercost–Autógroup-Simó 0–4 (0–2)
Gól: Balázsi Csaba, Mag Árpád, Kovács Csaba, Albert István.

Omnibus–Infopress SE 0–1 (0–1)
Gól: Csíki Dénes.

A Góbék–Eco-Euro/Kacsasza halasztva.

A2 csoport:

Sporting–Kerekerdő 7–2 (1–0)
Gól: Hegyi Sándor 2, Bara Attila, Balázs Ferenc, Bencze Zoltán, Pál Zoltán, Berkeczi Attila, illetve Adam Mihail, Grecu Cristian.

Eko Papír–Bunda 1–1 (1–0)
Gól: Péter Tibor, illetve Bencze János.

Caparol–Retro Pub 6–2 (3–0)
Gól: Dénes Botond, Péter Áron 2-2, Bodor Zoltán, Dénes Jenő, illetve Sebestyén Levente, Mag Attila.

FC Stopli–UFF 0–6 (0–1)
Gól: Esztány Ede 3, Péter Csaba 2, Elekes Zoltán.