Itthon » Közélet

A református temetőben fog nyugodni a szenátor

Megvan dr. Verestóy Attila temetésének helye és időpontja. Hétvégén lesz a szertartás.

MEGOSZTÓ PDF email

Hasonló cikkek
oktoberitanacsules01

Élőben az októberi tanácsülésről – átadták a Vasszékely-díjakat

Kivételesen egy órával később kezdődik az...
56osfelvonulasUdvarhely

Megint lecsapott a prefektus a magyar trikolórra

Az október 23-ai díszítés miatt büntette meg a...
Kossuth utcába Kossuth címert!

Lyukas izék a főtéren

Az október 23-ai megemlékezés alkalmából ünneplőbe...

Gyászlobogó a városházán fotó: Pál Edit Éva
Gyászlobogó a városházán fotó: Pál Edit Éva
szerkesztoÍRTA: UH.RO / KÖZLEMÉNY
2018. január 31., 13:18
0 hozzászólás. 

A RMDSZ udvarhelyszéki szervezete szerdán kora délután közleményben jelezte, hogy dr. Verestóy Attila szenátort szombaton helyezik örök nyugalomra a székelyudvarhelyi belvárosi református temetőkertben.

„Dr. Verestóy Attila, Hargita megye szenátora, az RMDSZ udvarhelyszéki szervezetének elnöke életének 64. évében, 2018. január 23-án méltósággal viselt gyógyíthatatlan betegségben, tragikus hirtelenséggel elhunyt.

Földi maradványait február 3-án, szombaton helyezik örök nyugalomra a székelyudvarhelyi belvárosi református temetőbe. Ezt megelőzően, a Belvárosi Református Egyházközség templomában 12 órától részvétnyilvánítás, 14 órától gyászszertartás veszi kezdetét.

Végső tiszteletadásra lehetőség lesz február 2-án, pénteken 18 órát követően a belvárosi református templomban. Mindazok, akik eljönnek végső búcsút venni, kegyeletüket egy szál virággal fejezhetik ki. A koszorúmegváltásból begyűlt összeget a család a református egyházközségnek adományozza" – írja a közlemény.

A közlemény ugyanakkor azt is megjegyzi, hogy parkolásra a Junior étterem (Vásártér út 12. szám), illetve a városi sportcsarnok (Mihail Kogălniceanu utca 10. szám) parkolójában lesz lehetőség, a távolabbról jövőket a temetés után a Junior étteremben vendégelik meg.

Bővebb információkat a 0741-161071-es telefonszámon kaphatnak február 2-án, pénteken 12 és 15 óra között.0 hozzászólás

hirdetes

hirdetes
Hozzászólások | Szabályzat

Hozzászólások Copyright (C) 2009 uh.ro. Minden jog fenntartva."